• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Wczoraj spotkaliśmy się z Kubą (EVB) - jak co jakiś czas, przy modułach H0. Doszliśmy do wniosku że przydało by się reaktywować, spotkania dla modelarzy kolejowych przy makiecie. Nasze pytanie jest następujące:
- czy był by ktoś chętny na takie spotkania, oraz budowę modułów H0?
Miejscem spotkań był by Skoczów (województwo Śląskie - rejon Podbeskidzie - Bielsko-Biała i okolice) termin np. pierwsza sobota miesiąca.
Osoby chętne proszę o wyrażenie swojej chęci w poście poniżej.
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Fajnie że jest odzew. Z EVB myśleliśmy o spotkaniach cyklicznych w Skoczowie. Czemu Skoczów - a dla tego że na początek mogli byśmy się spotykać w moim biurze (firmy mojej). Co prawda przy większej ilości osób ta miejscówka odpada. Druga możliwość jest taka, że posiadam bardzo dobre znajomości w tutejszym GOK Skoczów (nazywa się integrator), i był bym w stanie taką sale jedną załatwić na soboty. Co byście powiedzieli na spotkania, które by się odbywały w pierwszą sobotę miesiąca np o godzinie 9:00 - czas spotkania myślę do godziny 12:00. Czyli co umawiamy się na spotkanie 31 sierpnia godzina 9:00, miejsce jeszcze podam - spróbuje załatwić sale. p.s. napiszcie czy macie już moduły czy byście zaczynali od początku.
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Wiec tak: miejsce spotkań będzie Skoczów a dokładnie Kino na rądzie ul. Adama Mickiewicza oraz Objazdowej. Dostaniemy nową wyremontowaną sale. Dokładną godzinę podam jeszcze.
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Już mam dogadany na 100% termin. Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 Października 2013r o godzinie 9:00 w Kinie Skoczowskim na pierwszym piętrze. Wrześniowe nie wypali ze względu iż w tym dniu odwiedzać będą go szychy z warszawy.
 

jacek CZ

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Witam,
jestem nowy na Forum.
Chętnie dołączę do grupy doświadczonych kolegów.
Jak wielu nowych chcę zacząć tylko pomysłów za wiele a wiedzy za mało.
Moduł/y to to co chciałbym robić.
Mieszkam niedaleko Skoczowa.
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Ja na pierwsze spotkanie przywiozę pierwszy moduł stacji Donatówko (stacja Skoczów po modernizacji). Jest już na tyle zaawansowana, że od następnych spotkań będę budował od podstaw drugi moduł. Będzie to dobry sposób na pokazanie wam tego od podstaw. Jeżeli ma się kto czym pochwalić - włącznie z modelami, to weźcie z sobą. Myślę że EVB weźmie kółeczko i centralkę, no i aparat by fotorelacje zrobić.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#14
Witajcie,
Jeśli można, ja też byłbym chętny na uczestnictwo w spotkaniach. Niestety dam radę dopiero od listopada. Zaczynałem od samochodówki i dioram, ale teraz planuję już makietę modułową. Na chwilę obecną dysponuję składem ST 44, 3X Eaos, + Slm + Rrh. Skromnie, ale coś na początek jest :)
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#15
ooo - coraz więcej nas:) nie mam się jeszcze czym pochwalić - kiedyś budowałem stację, niestety uległa zniszczeniu... mogę przynieść Polonie z Husarzem:) i to co zacząłem budować - kawałek pomalowanego, zaszutrowanego dwutorowego szlaku
 
OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Panowie przynieście to co macie - a ci co nie mają (skrzynki) to przynieście zdjęcia tego co by chcieliście wykonać - szlaku w realu. A Husiu z Polonią - super sprawa. P.S. możemy na mojej skrzynce zrobić paradę modeli hehehe:)
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
#20
A tak z ciekawości na jakich torach będziemy jeździć Roco czy Piko. Ja mogę przynieść trochę torów Piko.;)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki