• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

OP
OP
adeon

adeon

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#61
Rusu3 my ci pomożemy skrzynkę zrobić:) jak co spotkanie będzie 4.01.2014r. o 9:00 w Teatrze elenktycznym w Skoczowie.
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#67
Witam serdecznie jestem z okolic bielska i przyglądam się już do polowy stycznia waszym poczynaniom :rolleyes:
Mam pytanie czy mogę pojawić się na następnym spotkaniu , jeśli tak to proszę o odpowiedz kiedy jest o której godzinie i w jakim miejscu i ewentualnie jak długo trwa spotkanie , i co trzeba zabrać . Obserwując wasze poczynania to jestem skromnym amatorem :eek:
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
878 1 0
#68
Witam serdecznie jestem z okolic bielska i przyglądam się już do polowy stycznia waszym poczynaniom :rolleyes:
Mam pytanie czy mogę pojawić się na następnym spotkaniu , jeśli tak to proszę o odpowiedz kiedy jest o której godzinie i w jakim miejscu i ewentualnie jak długo trwa spotkanie , i co trzeba zabrać . Obserwując wasze poczynania to jestem skromnym amatorem :eek:
Gorąco zapraszamy w tą sobotę (1 marca) o godzinie 9:00 w Teatrze elektrycznym w Skoczowie (Skoczów, ul. Adama Mickiewicza 3).
Nic nie trzeba zabierać (chyba, że kolega ma jakieś ciekawe modele :) ) najważniejsza będzie obecność :)
 
Reakcje
0 0 0
#71
Witam,

Dawno na forum nie zaglądałem a tu takie cuda dzieją się w Skoczowie... :) Na MCK. OX-a też dajcie jakieś info bo gdybym na forum nie zaglądnął to bym nic nie wiedział.

Będę obserwował wątek i następnym razem postaram się Was odwiedzić. Kwiecień już pewnie przegapiłem?
 
Ostatnio edytowane:

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#78
Witam i ja się podzielę materiałem .Spotkanie wypadło super :rolleyes: No i kilka prac naszego Idola SDC13533.JPG SDC13535.JPG SDC13555.JPG SDC13557.JPG SDC13564.JPG SDC13570.JPG SDC13579.JPG SDC13585.JPG SDC13586.JPG [DOUBLEPOST=1399808166][/DOUBLEPOST]Mam pytanie czy koledzy z BGM wybierają się na wystawę do Rybnika może jako widownia
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#79
Wystawa w Rybniku została niestety odwołana. Ale nastawiamy się na Piotrków w Czerwcu.
Fotki super :)
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#80
Wiem o odwołaniu strasznie mi przykro bo bardzo chciałem jechać obejrzeć ,śledzę całą rozmowę i widzę że pazerność nie zna granic
 

Podobne wątki