• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie Cykliczne spotkanie przy makiecie BGMu

Romek 222

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Witam.Należę do BGM i będąc razem z kolegami wydawało mi się że należy umieścić zdjęcia te w tym wątku. Jeżeli nikomu to nie będzie przeszkadzać to zdjęcia już opublikowane i następne mogę opublikować obydwu wątkach.Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
Warto było jechać do Krakowa by obejrzeć to na żywo. Szkoda że zdjęcia, nawet najlepsze, nie oddają właściwej barwy i klimatu.
Gratuluję i pozdrawiam
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.394 463 29
Witam.Należę do BGM i będąc razem z kolegami wydawało mi się że należy umieścić zdjęcia te w tym wątku. Jeżeli nikomu to nie będzie przeszkadzać to zdjęcia już opublikowane i następne mogę opublikować obydwu wątkach.Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.
Wydaje mi się, że ten wątek dotyczy (cyklicznych) spotkań właśnie Waszej BGM, czy szerzej, działalności Grupy, a nie jest przeznaczony dla członków BGM do publikacji wszystkiego, czym chcecie się podzielić. Jeżeli jest już wątek na dany temat (w tym wypadku o wystawie w Krakowie), to tam należy zamieszczać wszystkie informacje tego tematu dotyczące. To, że kolega Romek jest akurat członkiem BGM nie ma tu większego znaczenia. Inaczej będzie bałagan i trudno będzie znaleźć wszystkie informacje, dotyczące danej sprawy. Jak czytelnik forum miałby się domyślić, że relacja z imprezy krakowskiej jest np. w tym wątku? Będzie raczej szukał w wątku o tej imprezie. To jest oczywiście tylko moje zdanie. I jeszcze jedno: zamieszczanie tych samych materiałów w kilku różnych wątkach nie jest najlepszym zwyczajem i należy tego unikać, jeżeli nie ma ku temu jakichś szczególnych powodów.
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
242 1 0
Witam teraz jestem po wystawie i mogę odetchnąć:rolleyes: i powrót do rzeczywistości ;)
Zapraszamy chętnych na cykliczne spotkanie 12.12.2015 Pałac Czeczów w Kozach
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0
Odchodząc trochę o wątku krakowskiego :D
Powstaje pulpit do stacji Jaworze Jasienica ;)


Pulpit.jpg


Płytka jeszcze nie jest obrobiona mechanicznie, ale zarys już jest ;)
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
136 1 0
Wielkie podziękowania dla @Grzes za wykonanie na gotowo płytki wraz z przełącznikami i diodami, a także za wstępne przygotowanie panelu do zamocowania do skrzyneczki. Pozostało jeszcze zamontowanie gniazda LPT (drukarkowe) i przylutowanie do niego kabelków od płytki oraz przerobienie elektroniki związanej z rozjazdami na jednym z modułów stacji.
20151223_165032.jpg

20151223_165628.jpg
 

Arek001

Użytkownik
Reakcje
3 0 1
Witam, życzę wszystkim z BGM wszystkiego najlepszego na nowym 2016 rok. Pytanie, czy w styczniu odbędzie się spotkanie? Czy może będzie to w ramach WOŚP z Piętruskiem w Oświęcimiu?
 

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
41 0 0
Myślę, że nie będzie problemu, tylko skontaktuj się z @Merlin na PW i ustal szczegóły, bo on odpowiada za podział na sesje i kiedy co jeździ, podaj mu o której będziesz i jaki skład (byle nie za długi bo jedna z naszych stacji nie wydoli).
 

Podobne wątki