1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Cykliczne spotkanie przy makiecie

Dyskusja w 'Imprezy' rozpoczęta przez użytkownika adeon, 2 Sierpnia 2013.

1. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Witam. Wczoraj spotkaliśmy się z Kubą (EVB) - jak co jakiś czas, przy modułach H0. Doszliśmy do wniosku że przydało by się reaktywować, spotkania dla modelarzy kolejowych przy makiecie. Nasze pytanie jest następujące:
    - czy był by ktoś chętny na takie spotkania, oraz budowę modułów H0?
    Miejscem spotkań był by Skoczów (województwo Śląskie - rejon Podbeskidzie - Bielsko-Biała i okolice) termin np. pierwsza sobota miesiąca.
    Osoby chętne proszę o wyrażenie swojej chęci w poście poniżej.

• Doceniam Doceniam x 2

2. Grzes

Grzes Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci. Staff Member BGM

3. Melchior

Melchior Gość

Chętnie :)

4. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Fajnie że jest odzew. Z EVB myśleliśmy o spotkaniach cyklicznych w Skoczowie. Czemu Skoczów - a dla tego że na początek mogli byśmy się spotykać w moim biurze (firmy mojej). Co prawda przy większej ilości osób ta miejscówka odpada. Druga możliwość jest taka, że posiadam bardzo dobre znajomości w tutejszym GOK Skoczów (nazywa się integrator), i był bym w stanie taką sale jedną załatwić na soboty. Co byście powiedzieli na spotkania, które by się odbywały w pierwszą sobotę miesiąca np o godzinie 9:00 - czas spotkania myślę do godziny 12:00. Czyli co umawiamy się na spotkanie 31 sierpnia godzina 9:00, miejsce jeszcze podam - spróbuje załatwić sale. p.s. napiszcie czy macie już moduły czy byście zaczynali od początku.

5. piterson

piterson Znany użytkownik Donator forum BGM

Jestem za...:):) Zaczynałbym od początku - przynajmniej z modułami:) 31 pasuje:)

6. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Wiec tak: miejsce spotkań będzie Skoczów a dokładnie Kino na rądzie ul. Adama Mickiewicza oraz Objazdowej. Dostaniemy nową wyremontowaną sale. Dokładną godzinę podam jeszcze.

• Niechlujna pisownia Niechlujna pisownia x 1
  7. matis_kr

matis_kr Znany użytkownik BGM

Ja też się dołączę do klubu.

8. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Już mam dogadany na 100% termin. Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 Października 2013r o godzinie 9:00 w Kinie Skoczowskim na pierwszym piętrze. Wrześniowe nie wypali ze względu iż w tym dniu odwiedzać będą go szychy z warszawy.

9. piterson

oki:) to czekamy do października:)0

10. Melchior

Melchior Gość

Muszę zaklepać wolne, co by mi planista służby nie wrzucił :)

11. jacek CZ

jacek CZ Nowy użytkownik

Witam,
    jestem nowy na Forum.
    Chętnie dołączę do grupy doświadczonych kolegów.
    Jak wielu nowych chcę zacząć tylko pomysłów za wiele a wiedzy za mało.
    Moduł/y to to co chciałbym robić.
    Mieszkam niedaleko Skoczowa.

12. matis_kr

I fajnie będzie nas o jednego więcej.;):)

13. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Ja na pierwsze spotkanie przywiozę pierwszy moduł stacji Donatówko (stacja Skoczów po modernizacji). Jest już na tyle zaawansowana, że od następnych spotkań będę budował od podstaw drugi moduł. Będzie to dobry sposób na pokazanie wam tego od podstaw. Jeżeli ma się kto czym pochwalić - włącznie z modelami, to weźcie z sobą. Myślę że EVB weźmie kółeczko i centralkę, no i aparat by fotorelacje zrobić.

14. Heniek_Star

Heniek_Star Znany użytkownik BGM

Witajcie,
    Jeśli można, ja też byłbym chętny na uczestnictwo w spotkaniach. Niestety dam radę dopiero od listopada. Zaczynałem od samochodówki i dioram, ale teraz planuję już makietę modułową. Na chwilę obecną dysponuję składem ST 44, 3X Eaos, + Slm + Rrh. Skromnie, ale coś na początek jest :)

15. piterson

ooo - coraz więcej nas:) nie mam się jeszcze czym pochwalić - kiedyś budowałem stację, niestety uległa zniszczeniu... mogę przynieść Polonie z Husarzem:) i to co zacząłem budować - kawałek pomalowanego, zaszutrowanego dwutorowego szlaku

• Doceniam Doceniam x 1
  16. adeon

adeon Aktywny użytkownik

Panowie przynieście to co macie - a ci co nie mają (skrzynki) to przynieście zdjęcia tego co by chcieliście wykonać - szlaku w realu. A Husiu z Polonią - super sprawa. P.S. możemy na mojej skrzynce zrobić paradę modeli hehehe:)

17. matis_kr

Ja przyniosę Ty5 oraz Tp1, 2 Ryflaki, 2 Donery może jeszcze Bipę wezmę ze sobą jak się zmieści;).

18. adeon

adeon Aktywny użytkownik

ja wezmę czarną wdowę w malowaniu CTL, traxxa w malowaniu Sbb oraz wagony z V epoki.

19. matis_kr

UUU. Ja przyniosę ze sobą III oraz IV epokę:D. Modułu nie będę brał ze sobą bo potem nie będę taszczył go i torby z modelami przez Skoczów. Ale za to zdjęcie przyniosę.:)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. matis_kr

A tak z ciekawości na jakich torach będziemy jeździć Roco czy Piko. Ja mogę przynieść trochę torów Piko.;)

Ostatnio edytowane: 30 Września 2013

Udostępnij