• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

co to za model?

Jacky

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
znalazłem swoją starą kolejkę sprzed 30 lat (trochę sfatygowana) i niestety bez oryginalnego pudełka. Nie wiem co to za model (zdjęcia w załączeniu) i czy ewentualnie można gdzies znaleźc do tego jakieś części? Brakuje osłon kół - nie wiem jak to sie nazywa fachowo: wózek, kołyska??
 

Załączniki

OP
OP
J

Jacky

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
produkcja Jugosławia. A po co? no żeby urchomić ... :)
Mam tory, wagoniki...
Widziałem taką lokomtywę na allegro, niestety ok. 2 miesiecy temu i nie zdążyłem spisać szczegółów. W ub. tyg. też była taka na allegro, ale właściciel też nie wiedział jak sie nazywa.
 

djxjano

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Mam idetyczą zresztą są jej zdjęcia na moim poście tylko do odrestaurowania. Twoja lokomotywa jak i moja są wyprodukowane przez MEHANO mogę ci przesłać nawet oryginalną instrukcje.
 

djxjano

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Poza tym to była moja pierwsza lokomotywa. A część ci podejdą od każdej lokomotywy amerykańskiej spalinowej firmy Mehano. Która ma na wózku dwie osie na Allegro jest tego durzy wybór.
 

Podobne wątki