• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Co to za elektrowóz?

OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
987 16 0
#11
Lima obecnie to teraz moim zdaniem to jak zabawka ale oczywiście, każdy ma swoje zdanie:) Ten, który ja widziałem jest zrobiony przez Roco 72506 (teraz juz wiem, że przez Roco) i kosztuje około 115 GBP
 

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#12
No tak, zgadzam się że zabawki, ale chyba nawet nie patrzyłeś jak ten model wygląda w tych zestawach, a uwierz mi że jak pogooglujesz i obejrzysz to zmienisz zdanie i jak pokombinujesz to z tej Limy wykombinujesz coś ładnego za 200 zł... A i jeszcze za 100 sprzedasz wagony i tory na alle...
 
OP
OP
Railways

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
987 16 0
#13
No tak, zgadzam się że zabawki, ale chyba nawet nie patrzyłeś jak ten model wygląda w tych zestawach, a uwierz mi że jak pogooglujesz i obejrzysz to zmienisz zdanie i jak pokombinujesz to z tej Limy wykombinujesz coś ładnego za 200 zł... A i jeszcze za 100 sprzedasz wagony i tory na alle...
Znam te zestawy startowe, ale tam nie ma tego modelu, poza tym racja jak ktoś chciałby sobie przerobić na coś innego to taki zestaw jest jak najbardziej do tego. Szczególnie wagony osobowe można poprzerabiać. U mnie te zestawy chodzą po 30- 45 GBP