• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co słychać o Rybniku?

Lechu

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#1
Kiedy i o której godz. odbędzie się impreza w Klubie Energetyka.
Jakoś w tym roku dziwna cisza w tym temacie panuje.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#2
Prawdopodobnie będę w Pszczynie w tym czasie, to będę miał bliżej podskoczyć...ale gdzie, kiedy o której ?
To impreza zamknięta ?
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#7
I czy w tym roku będzie taki sam pomysł na prezentacje taboru, jak w zeszłym? W sobotę epoka III i IV. A w niedzielę współczesność.
 

M-Ł-O-D-Y

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Wybieram się koło 10 z Krzysiem który przegląda forum a ma dosyć ciekawy tabor pkp . Mam nadzieje że się w końcu zarejestruje . :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#13
Byłem z Młodym i szwagrem. Dzięki dla Elvisa i Grzes'a za możliwość krótkiej zabawy inside. Młody był w 7 niebie! :)
Poza tym, bardzo ładny szlak i układ, ale mało pociągów jeździło. Takie miałem wrażenie na początku (byłem tylko w niedzielę). Nie wiem, jak dalej w ciągu dnia.
PODOBAŁO SIĘ. (y)
Jak ogarnę fotki, to wstawię. Mam tego trochę. :) Później pojechaliśmy na foto-safari na stację Rybnik. Ale fotki walnę w innym dziale :)
 

TittyTwister

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Spotkanie było bardzo udane, niestety padło pare mandatów za przekroczenie przędkości, oraz pare z/boczków się też pojawiło, więc tego największego pozdrawiam :podstepny::D
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#16
No to fotki. Uprzedzam i przepraszam, niektóre nieostre (lub odwrotnie) :) Ale nie jestem profi fotografem :)
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#17
Cz. II
 

Załączniki

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#18
Witam po imprezie!
Uważam imprezę za udaną. Toważystwo dopisało. Roboty miałem tyle, że nie zrobiłem ani jednej fotki. Natomiast mi parę zrobiono ;).
Dzięki Olek za zorganizowanie imprezy. Podziękowania nie powinny ominąć Tomka05 i całej ekipy krakowskiej, której udział był nie mały, poznaniakom i "pulmanom" za przybycie i wspólną zabawę. No i oczywiście ekipa z za południowej granicy. Wszyscy jesteście SUPER!
 

Podobne wątki