• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co można ciekawego zrobić ze zużytego taboru?

OP
OP
wojtekpkp

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Panowie, do prawdy nie wiedziałem że te farby Vallejo są takie dobre do malowania pędzelkiem... Po dwóch malowaniach na dachu i lekkim wypolerowaniu filcem nie ma różnicy pomiędzy malowaniem natryskowym a pędzelkowym :) Polecam dla początkujących i bez warunków w domu na warsztat malarski :)
 

kzk kolej

Ostrzeżony
Reakcje
56 3 0
Panowie, do prawdy nie wiedziałem że te farby Vallejo są takie dobre do malowania pędzelkiem... Po dwóch malowaniach na dachu i lekkim wypolerowaniu filcem nie ma różnicy pomiędzy malowaniem natryskowym a pędzelkowym :) Polecam dla początkujących i bez warunków w domu na warsztat malarski :)
Księciuniu, Dej no jeszcze zdjęcie :)
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
Tylko w/w 214M jest w skali TT, wydruki są drukowane metodą FDM czyli warstwowo, dlatego masa roboty przy nich jest (szlifowanie budy) ale projekty ambitne, jak zmienią drukarkę można się zastanowić. ;)
 
OP
OP
wojtekpkp

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
No, pierwszy wózek napędowy zmontowany :) Napędzany będzie tylko na jeden wózek wałkiem, choć w zasadzie mógłbym jakoś pociągnąć napęd do drugiego ale chciałem w jednym przedziale zrobić wnętrze... No, i myślałem że uda się zaoszczędzić na zaśkę jeden wózek napędowy i w wsadzić zwykłego schichta od wagonu, ale jakoś to koślawo wygląda...

IMG_8187.JPG IMG_8188.JPG

Ps. Przepraszam za wszechobecny kurz ale mamy remoncik :)
 
OP
OP
wojtekpkp

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Stary, super, to dopiero będzie jak po montuję światełka szybki siedzonka, firanki itp :) Ale dzięki za doping :)
 

Podobne wątki