• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co może być z lokomotywą Marklin BR101?

D

Docteur

Gość
#21
Jeśli masz oryginalny, niemiecki dowód zakupu i kartę gwarancyjną to możesz odesłać ten model do serwisu Maerklina do Niemiec - jak coś skopali, to niech się pomęczą trochę nad tym :)
A tak na marginesie - zamiast tego zabawkowego "pilocika" możesz kupić (np. na niemieckim Ebay'u) MobileStation Maerklina z zasilaczem- jest wprawdzie na kablu, ale możliwości ma dużo większe. Ceny zaczynają się od ok. 60 EUR.
 
OP
OP
P

PauloOp23

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Tak mam gdzieś dowód zakupu ale myślę że niewarte to zachodu bo koszta wysyłki też nie są tanie.Po za tym nie znam niemieckiego jeśli zaczną mi pisać czy dzwonić z jakimiś informacjami to się nie dogadam :)
Trudno,dobrze że chociaż ten zestaw startowy działa.
 
D

Docteur

Gość
#23
Pogadam w przyszłym tygodniu z kolegą (ma centralkę, która się rozumie ze wszystkim, nawet Maerklinem :) ) - może się uda coś wykombinować na miejscu, bez wysyłania modelu do Niemiec.
 
OP
OP
P

PauloOp23

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
Hej wszystkim
Lokomotywa nad ranem ruszyła.Nie zgadniecie co ją wzbudziło. Zwarcie :)
Całą noc siedziałem i kombinowałem,w końcu się przechyliła i zrobił się mostek między środkowym torem a jednym bocznym.Lokomotywa ruszyła jak by dostała kopa i wyskoczyła z toru.
Po ustawieniu na tory silnik pykną i światła się zaświeciły i zero reakcji.
Po ponownym zaprogramowaniu działa,świeci,daje dźwięk,jeździ. (programowanie trwało kilka sekund a nie jak poprzednio ponad 2 minuty)

Dzięki za cenne rady i wskazówki.
Pozdrawiam
 

Podobne wątki