• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

co mam zrobić z tymi sprzęgami

elsebastiano

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
pewnie nikt nic nie widzi na tych fotkach, teraz wstawilem inne - niestety moj sprzęt jest do ....

-jeden sprzeg jest caly z metalu i nie ma sprezynki
-drugie zdjęcie "podrasowałem" żeby lepiej było widac metalowe czesci dalem na czerwono a sprężynke na zielono, pozostałe częsci plastikowe

chciałbym by sprzęg - ten bez sprężynki byly cały czas prosto - ułatwia to zaczepianie wagoników, ale nie wiem jak to wykombinować :neutral: na zdjęciu widać, że jest on przegięty i w tej pozycji cięzko zaczepić inny wagon bez pomocy z zewnątrz

druga sprawa - czy ktoś otwierał taki wagonik - domyślam się że wielu taki widziało - pochodzą z podstawowego zestawu piko - chcę go rozebrać w celu wmontowania okien ale nie wiem jak....nie chciałbym nic połamać

proszę o rady
dzięki
 

Załączniki

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
elsebastiano napisał(a):
chciałbym by sprzęg - ten bez sprężynki byly cały czas prosto - ułatwia to zaczepianie wagoników, ale nie wiem jak to wykombinować
Zalej klejem albo zamontuj tam sprężynkę albo drucik
 
OP
OP
E

elsebastiano

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
w polsce znalazlem tylko w jednym sklepie :cry:

http://www.transcomm.pl/pl-id590-40343-Roco.html

i to tylko nr.kat 40343 jest napisane bis 140mm czyli chyba do krotszych wagonikow
a na niemiecki ebayu są jescze 40344 uber 140mm czyli dla dluższych wagoników 16 eurów za 12 sztuk czyli na jeden wagonik 2szt = 3 eura + sprzęgi to przewyższa wartość mojego wagonika :roll: chyba na razie dam se spokój...chyba, że ma ktoś odsprzedać 4 sztuksy??

PS kupował ktoś już w tym sklepiku co linka wrzuciłem??

a tak wygląda to coś
 

Załączniki

Podobne wątki