• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co jeździ(ło) po szynach w okolicach Szczecina

KacperET22

Znany użytkownik
Reakcje
458 1 0
Niecodzienny gość w naszym skromnym Szczecinie - MS X4EA-823 w okleinie EP Cargo, najprawdopodobniej wydzierżawiony dla CD Cargo Poland wraz ze składem Fallsów wypełnionych miałem oczekuje wolnej drogi nieopodal nastawni Szczecin Port Centralny I 06.06.2018
_MG_5880.jpg
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Jasne ze widać, ale nie w tym rzecz. Ale jak np będziesz chciał zlecić komuś konwersje np S200-529 w malowaniu z 2018 i zaczniesz buszować po internecie w celu zebrania dokumentacji tejże lokomotywy np za dwa lata, to nie wiem czy tak łatwo Ci się uda znaleźć zdjęcia kolegi.
Dlatego zawsze proszę żeby koledzy i koleżanki jak już wrzucają zdjęcia na forum,to podpisali co gdzie i kiedy zostało uwiecznione
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
@ Jarzabek. Proszę przeczytaj jeszcze raz mój wpis zanim ironicznie odpowiesz. Podałem S200 przykład. To ze kolega wrzucił również tam te same zdjęcia (z opisem) na innej domenie nie jest równoznaczne ze każdy tak robi.

Szukalem kiedyś opisów do Class 66 EWS i wyszukiwarka mi nic nie znajdzie jeśli zjecie nie będzie podpisane. i nie pamiętam ( bo po co) czy zjecie które kiedyś widziałem były w temacie o "kolei w Szczecinie" czy w autorskim wątku o Class 66. Nie rozumiem czemu cos co jest niejako standardem na innych stronach tutaj jest wielkim problemem
 

Podobne wątki