• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co jeździ(ło) po szynach w okolicach Szczecina

KacperET22

Znany użytkownik
Reakcje
458 1 0
Witam.
Piszę do autorów zdjęć którzy wrzucali swoje dzieła o wartości historycznej czy była by zgoda na opublikowanie niektórych waszych zdjęć oczywiście za zgodą na grupie facebookowej ,bądź stronie która na przełomie kilku miesięcy ma powstać na owym facebooku.
Pozdrawiam :)
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.039 18 0
Szkoda że nie ma po Polsku . W rozkładzie jazdy jest coś napisane ze do Szczecina jest Bus ? Czy mi się wydaje ?
http://www.berlin-macht-dampf.com/fahrplaene2017.html
Nie wydaje Ci się. W wolnym tłumaczeniu: nie dostali zgody na wjazd pociągiem do Polski i pociąg specjalny kończy w Tantow, a do Szczecina jest przejazd Busem. Nie wiem, czy jest to związane z faktem, iż pociąg ma prowadzić parowóz - może boją się że osmoli naszą piękną nową kładkę:rolleyes:
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
Jestem Szczecinianinem i Polakiem, czekałem na ten przyjazd...

Sehr geehrte Fahrgäste, bitte beachten Sie folgende Hinweise:
Leider muß der geplante Halt in Berlin Ostkreuz entfallen! Darüber hinaus haben wir trotz langfristiger intensiver Planung und Vorbereitung leider keine Genehmigung durch die polnischen Eisenbahn-behörden zum Befahren des polnischen Streckenabschnitts erhalten.
Daher endet unser Sonderzug bereits im Grenzbahnhof Tantow. Die Weiterfahrt nach Szczecin (Stettin) erfolgt mit Charterbussen. Ihre Reiseleitung wird Sie auch während der Busfahrt begleiten!
Für die Unannehmlichkeiten bitten wir um Entschuldigung und freuen uns dennoch auf eine schöne Fahrt mit Ihnen.

(Drodzy pasażerowie, proszę zwrócić uwagę na następujące informacje:
Niestety, planowany postój w berlińskim Ostkreuz musi zostać pominięty! Ponadto pomimo długotrwałego intensywnego planowania i przygotowania, niestety nie otrzymaliśmy zgody od polskich władz kolejowych na prowadzenie polskiego odcinka trasy.
Dlatego nasz specjalny pociąg kończy się przy stacji granicznej Tantow. Podróż do Szczecina odbywa się czarterowym autobusem. Twój przewodnik poprowadzi Cię podczas jazdy autobusem!
Ze względu na niedogodności przepraszamy i czekamy na przyjemną przejażdżkę.)


... jestem w ch...j wk...y ...

nie otrzymali pozwolenia... nie zdziwię się, jeśli już całkiem oleją pierd...ne wolsztyny i jaworzyny...
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
Wstyd mi... ja byłem we wrześniu w Berlinie w parowozowni BW Schoeneweide i wziąłem ulotkę, w której ten wyjazd był planowany... żenada...
 

Podobne wątki