• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Co jeździ(ło) po szynach w okolicach Szczecina

OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Ostatnia wizyta parowozu z Niemiec w grodzie Gryfa zakończyła się jego awarią w miejscowości Tantow (około 10km od granicy). Przedostatnia wizyta Turkol'u w województwie Zachodniopomorskim zakończyła się defektem Ol'ki. Kolejna - defektem Petuchy. Zaczynam się zastanawiać czy nie powstaje jakaś nowa świecka tradycja :niepewny:. Pt47-65 zagościła u nas chyba na dłużej.

20190625_141910AA.jpg

20190625_142107AA.jpg

Szczecin Port Centralny.

Ponadto w Szczecinie pojawił się inny nietypowy "gość". Heros Rail Rent przywiózł wycieczkę z Włoch. Niestety nie wiem z jakim składem ten wagon przyjechał.
20190625_141710 AA.jpg

20190625_141830AA.jpg

20190625_141740AA.jpg

techno

Aktywny użytkownik
Nie wiem, czy to nie nowość u nas, ale koło SPA można zobaczyć Dragona 2 w barwach Kolprem. Niestety wiedziałem po drugiej stronie składu, by zrobić zdjęcie...