• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

coś z polskiego taboru 401z

Adam66

Znany użytkownik
Jak Cie intresuje przeskalowanie wagonu 401Zb, 401Ze lub 401Zk do skali 1:700 to daj znać. Przetestujemy ten wariant.... tylko co z wózkami ;)
Ja raczej myślę o czymś takim jak poniżęj (holownik ORP Smok) - docelowa grubość relingów na statkach to max 0.3mm. Burty w okolicy 0,5mm. Cieńsze się da, tylko już się tego nie zaformuje w silikonie. Sęk w tym, że frezarka, podobnie jak druk 3D ma swoje ograniczenia. Co w druku można zrobić za jednym przebiegiem maszyny, ja muszę robić na kilka razy, frezując warstwami. Osiągam gładszą powierzchnię, ale coś za coś...
blog160a.jpg

pado

Znany użytkownik
KKMK
Szymon, tylko te deski. Pokaż mi proszę zdjęcie, na któym wokół podstawy koparki i pod nią są deski.
Jacku niestety twoje foto nic nie ookazuje. Przykład podłogi z deskami jest tutaj.
http://3.bp.blogspot.com/-ztXt6lyHvwU/VoG9L7Fv2hI/AAAAAAAAY4w/o2q8AwBkWkw/s1600/k-611_1.jpg

Ja raczej myślę o czymś takim jak poniżęj (holownik ORP Smok) - docelowa grubość relingów na statkach to max 0.3mm. Burty w okolicy 0,5mm. Cieńsze się da....
Myślę że z takimi wartościami się da to zrobić na Shapeways. Jak masz tam konto to wrzuć im model do analizy. Jak nie to podeślij plik to go tam wrzucę i zobaczymy czy się to da wydrukować.