• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajów

OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#3
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Chyba większość jest w N ale pewni mają też nasze warszawskie w H0 :D
Ja tego nie rozkminie.Bo tegoz oto języka nie znam :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#4
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Jest w H0. Przecież oferta jest podzielona na skale. W każdej jest ukazany asortyment.
Języki zaś są trzy - czeski, niemiecki i angielski.
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#6
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Jak by więcej osób było chętnych to można by zrobić zbiorowe zamówienie :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#7
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Gówno będzie, a nie więcej chętnych.

Kiedyś próbowałem zrobić większe zamówienie na jeden model z zagranicy. Zgłosiło się kilka osób, a później w związku z pewną informacją WSZYSCY się wycofali. A ja byłem akurat w trakcie załatwiania tego u producenta. Żenada.

Teraz staram się załatwić modele lokomotywy wąskotorowej, to jak proszę ludzi o podanie szczegółów jaki to ma być egzemplarz lokomotywy i jakie ma mieć szczegóły wykonania, to mi jeden gość pisze że chce model w "ładnym malowaniu". Żenada.

Teraz znów kolejna sprawa. A widziałeś cenę za model 13N czy 105N? Przy tej jakości wykonania nie jest ona mała. Chcecie zamawiać więcej, to niech ktoś inny się za to zabiera, bo mi szkoda czasu na to. Napisałem do producenta maila bo chcę takie modele zamówić. Ale zapewne mało kto jeszcze będzie je chciał za taką cenę.
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#8
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Ja będę chętny ale to nie pewna informacja bo zobaczę jak z funduszami.
Możesz mi dać link do wątku z tą lokomotywą wąskotorową?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#9
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Producent prędziutko odpowiedział mi na zapytanie. Więc kontakt z nim jest dobry na początek.
Może wykonać modele polskich tramwajów, za ceny dokładnie takie jak na ich stronie podano, a czas wykonania to około 4 miesięcy.
 
OP
OP
Cytres
Reakcje
0 0 0
#10
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

w przybliżeniu 756 zł to kupa kasy za taki tramwaj :shock:
Bez napędu wyjdzie trochę taniej bo ok. 604 zł
Ale w sumie ręczna robota nigdy nie będzie tania :p no i jeszcze z blaszki zrobiony :LOL:
To może się skuszę.

O a tu jeszcze fotki z innego forum
 
OP
OP
Cytres

Cytres

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

Wadą Warszawskich pojazdów komunikacji miejskiej produkowanych za granicą że zamiast żółtego używają pomarańczowego :(
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#12
Re: Coś co warto zbaczyć.Są też modele warszawskich tramwajó

To se kupta wersję do montażu samodzielnego, złóżta i pomalujta, kolorek będzie właściwy a cena 3,5x mniejsza ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 2

Podobne wątki