• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Club 0.pl zaprasza

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Nie wiem czy już kolega dostał odpowiedz w sprawie tych torów, jeżeli nie to proszę się zapytać kolegę Konrada z pierwszego postu, ja zakupiłem flexy do O w Modelomani w Gdańsku, kolega Konrad ma tory Dora firmy Demko.

Ciekawa stronka, ale kojarzy mi się z facjatabokiem, bez rejestracji nic nie zobaczymy-dla mnie bez sens :-(
nie przesadzaj - trochę a nawet dużo zobaczysz, temu właśnie ma służyć ten portal informacyjny www.club0.pl inaczej byś nic nie mógł zobaczył.
masz racje, co najmniej dziwne, czemu tak zrobiliście, nie chcę się tam rejestrować a chętnie bym pośledził postępy prac nad modelami i produkty finalne tych prac.
Postępy prac oraz efekty finalne są prezentowane - oczywiście pewnym skrócie.
Natomiast decyzja o wyjściu z tego forum ze skalą 0, to bardziej sprawa uporządkowania i wyodrębnienia relatywnie dużej ilości własnych tematów i problemów oraz nieco innych zagadnień technicznych charakterystycznych tylko dla skal większych.
Poza tym jest nas bardzo wąskie grono w stosunku do skal mniejszych. Dla przykładu : w kuźni modelarstwa kolejowego czyli w Niemczech, fora skal mniejszych i skal większych są całkowicie rozdzielone.
Przyłączam się do tego pytania. Rejestrować się aby pooglądać?????
Zdecydowanie pooglądać, rejestrować wtedy kiedy chcesz coś robić w skalach większych lub czynnie i konstruktywnie uczestniczyć w dialogach na naszym forum.

koleżeńskie pozdrowienia z www.club0.pl
Konrad0
P.S. dla zainteresowanych link z filmami ze skali 0.

.

Ostatnio edytowane:
czasami coś tu wrzucę, co naprawdę warto pokazać też na Waszym forum :
Ol49 w skali 0
waga 4 kg, wyposażona w dźwięk z głośnikiem basowym BF45, dynamiczny generator dymu taktowany przez obrót kół razem z dźwiękiem, a więc idealna synchronizacja dymu i dźwięku, do tego wszystkie osie resorowane, napęd i koła z firmy KISS z modelu BR23, model zrobiony całkowicie ręcznie...
więcej zdjęć pod club0.pl linkiem

IMG_3300.JPG

Ostatnio edytowane:

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Model piękny (skala pozwala na wiele), ale tak patrzę, patrzę, bo coś mi tu nie gra i mam... osłona trzona tłokowego jest zdecydowanie za cienka, w Ol49 powinna mieć średnicę 133 mm, czyli 6,5 raza mniej niż średnica koła tocznego, a tutaj wygląda na znacznie mniejszą, tak że trzon tłoka by w nią nie wszedł...

Przechwytywanie.PNG