• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Class 6E niezle bugsowala

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#13
Karol...Ja Zabkreta lubię i szanuję, ale kurde...no tych błędów nie robi dużo, to już mógłby się postarać i nie robić w ogóle...

Zaś wygląda na to, że są równi i równiejsi... Innych gonimy za błędy, a swojego nie? Dlaczego nie?
Zabkret, kuchnia....jak nie umiesz po polsku, to przynajmniej po śląsku pisz... ;)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#14
Głąby jesteście, i tyle. Dotrzeć do Was nie może, że człowiek nigdy naszego języka się nie uczył, a to że pisze do Was po polsku wynika tylko z szacunku do Was właśnie, bo używacie języka polskiego. W innym wypadku, pisał by po angielsku, albo po niemiecku nawet, bo to jest Jego podstawowy język.

Teraz to się go czepiacie o język, ale jak pierwsze EU07 trafią na rynek, to lizać tyłek mu będziecie. Już widzę wpisy typu "Robercik to, Robercik tamto".

A kto chce, to niech się na mnie obraża za to co napisałem, tylko utwierdzając mnie w mojej teorii.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#16
Irek, co Ty pierdzielisz, przecie to mój ziomal ze Ślunska i gadaliśmy na pw jakiś czas temu (dawno, ale jednak), więc jak to nigdy się nie uczył polskiego, jak wali po polsku...ino ze błendamy... Chyba że mie sie pomyrdało, że to Robert był... o_O? :gwizd:
Robert potwierdź, albo zaprzecz :)

Dobra, przeboleję te błędy ;) A nikomu się nigdy nie podlizywałem, żeby coś uzyskać. Jak mam kasę, to kupuję, jak nie mam, to nie kupuję...
 
OP
OP
Zabkret

Zabkret

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Jarząbek spoko :) Ja to jusz biorę z humorem :D.

Kaj dokladnie w RPA ta 6E buksowała niewiem dokladnie, dali fotke w grupie na Facebooku i nie pisało.

A tu troche na rozlóżnienie atmosfery


2:33 :D

Szlak bananowy w RPA
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki