• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

UMF - modele lokomotyw serii Class 66

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#21
Szczegółowa fotorelacja już do pobrania na stronie. W instrukcji zawarłem krok po kroku każdy etap gięcia pojedynczych blach. Będę dodawał komentarze do fotek. Instrukcja została podzielona na pięć etapów. Każdy etap dostanie dodatkowo numeracje części i plik tekstowy z fotkami. Bardzo proszę piszcie co dla was jest niejasne.
Instrukcja do pobrania w dwóch częściach na stronie - klik!
 

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
152 3 0
#22
a takie pytanie od laika:ROFL:
czy czerwone Class66 DB Schenker Polska to ta sama seria co zielone Class66 FPL?
a czy będzie wyjątkowe/okolicznościowe malowanie Willy Brandt FPL-u?
(fotki pochodzą z phototrans.eu i flickr.com)

66248 DB.jpg


66012.jpg


66001 willy brandt.jpg
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#23
Czerwone malowanie DB to Typ 1 mojej konstrukcji czyli z symetryczną żaluzją. Jestem na etapie projektowania oznaczeń i mogę wydrukować właściwie wszystko. Problem polega tylko na zbycie.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#25
Są już dostępne kalki na Class66 Freightlinera z 6 numerami. Mam również odlane siłowniki, wykonane płytki PCB. Jeśli zalegam komuś z jakimiś komponentami to proszę o kontakt.
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.441 7 1
#27
Trawię ostateczna poprawioną wersję Classa 66. Jakby ktoś chciał złożyć lokomotywę sam to proszę o info na PW.
Trawią oba typy, z małymi i dużymi żaluzjami.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki