• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Class 66 Heljan

OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#25
Czy kolega @Andrzej Harassek mógłby wrzucić zdjęcie dodatkowych części dołączonych do lokomotywy od Mehano? Kupiłem taki jeden z drugiej ręki, ale części są wrzucone luzem i nie wiem czy czegoś nie brakuje. Dziękuję
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#26
Proszę bardzo:

IMG_5232a.JPG


Element w lewym dolnym rogu odpadł z górnej ramki, a skrócone imitacje węży powietrznych i sprzęgów są założone w modelu.

Dodatkowo fragmenty instrukcji:

Cl66 instr 1.JPG

Cl66 instr 2.JPG

Cl66 instr 3.JPG
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#27
Proszę bardzo:

Zobacz załącznik 657530

Element w lewym dolnym rogu odpadł z górnej ramki, a skrócone imitacje węży powietrznych i sprzęgów są założone w modelu.
Dziękuję. Czy w takim razie te elementy po lewej stronie fabrycznie są luźno czy powinny być przytwierdzone do ramki po prawej.

Oraz czy te imitacje krótkich wężów również sa fabrycznie zamontowane?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#28
Prawdę mówiąc, już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że krótkie wersje węży i sprzęgów były w ramce, poza tym ten jeden element, który odpadł i chyba (ale nie mam pewności) elementy w kształcie odwróconego T - to są zasłony otworu w zgarniaczu w wypadku nie montowania sprzęgu modelarskiego (do gabloty lub ze sprzęgiem hakowym w czołownicy). Stopnie i te części z otworkiem (nie wiem, co to jest) chyba były luzem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 6
Tabor 8
Tabor 27
Tabor 12
Tabor 26

Podobne wątki