• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam CLASS 66 F=MA MEHANO

sprzedam jak w temacie, model bardzo pięknie odwzorowany, z fabrycznym dekoderem dźwięku z wieloma funkcjami, spotykany na polskich torach
winszuję sobie za owy model 15 biletów NBP z Władkiem Jagiełło II
a tu znowu wywołam kolegę CoCu, ja kupiłem od niego on nie jeździł od nowości, ja także więc praktycznie nówka nie śmigana, obaj myśmy ją mieli ale obaj nie poużywali, no to przyszedł czas na innego:)

Załączniki

OP
OP
PAKESZLOKO
Kolego wybacz, ale od kilku dni prowadzę tak wiele wątków na forum, że nie wszystko jestem w stanie obsłużyć, a Twój wpis był dość ogólnikowy i stwierdzający że się wymienimy danymi, nie było to pytanie więc nie było co odpowiedzieć

KrawatArek

Nowy użytkownik
Skoro stwierdzenie że z chęcią przygarne i że wymienimy się danymi by wykonać przelew jest zbyt ogólnikowe to ja czegoś nie rozumiem:confused:

OP
OP
PAKESZLOKO
Kolego jeszcze raz przepraszam, myślę że dyskusja na otwartym forum jest bezcelowa, ilość wiadomości w sprawie PT 31 mnie przytłoczyła. Jak sam napisałeś stwierdzasz, a skoro coś stwierdzasz to jest to tylko Twoje stwierdzenie, nie pytanie, o 1 czy 2 w nocy kiedy odczytywałem kilkanaście wiadomości nie miałem już sił i coś umknęło