• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Class 56

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#4
Chyba się nie mylisz. Zapomniałem to dodać... Zresztą nawet nie wiem, czy Hornby ma to w ofercie. Nigdy się nie interesowałem modelami kolei brytyjskich. Co innego oryginały. Ale ten 37 na zdjęciu kolegi mair81 to chyba jakiś większy jest.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#5
Dobry:) W skali HO nie dostaniesz takiego modelu. Komercyjnie robią go w skali 1/76 czyli OO. Myślę, że Class 37 będzie Ci trudno kupić, nie wiem jak to w Polsce wygląda, może uda Ci się go nabyć na popularnej stronie aukcyjnej albo któryś z sklepów modelarskich pofatyguję Ci się go ściągnąć np.: z Anglii- jestem przy tym ciekaw ile marrzy Ci narzucą extra bo jeżeli chodzi o analogi to model Class 37 w skali OO jest w Anglii stosunkowo tani. HORNBY w swojej ofercie ma trzy Class 37. Dwa są robione z myślą o dzieciach z bajki Thomas etc. a drugi to DCC I już nie jest taki tani:niepewny:. Z analogów produkuje go firma Bachmann Branchline I stoi w cenie ok 50-80GBP natomiast DCC 150 I w gore. Oprócz Bachmanna robi go również Heljan w skali OO również ale ci to poprzesadzali z cenami. Vi Trains też serwuje taki model I wiem napewno że ma ich 4 ( Class 37/5 diesel 37669 in Railfreight Red Stripe livery; Class 37 Diesel 37178 in Railfreight Distribution Livery; Class 37 diesel 37426 Intercity Mainline "Y Lein Fach Vale of Rheidol"; Class 37 diesel 37212 in BR blue with yellow ends) cenowo 50-80GBP. Jeżeli chodzi o skalę N to Class 37 robi Graham Farish I ceny ma jak z kosmosu. Jak Ci się nie uda go kupić to proponuję zaglądnąć do angielskich stron np.: www.gaugemaster.com
 

Slawek K

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Witam.
Mała prezentacja modelu klasy 56.


Jezdzi mi czasem 30 m. od domu więc nie wypada nie mieć ... znaczy się orygiał a nie model.
Można nie lubić angielskiego taboru ale ( wiem bo mam 08 i 66 ) przydałoby się aby ludzie
z Roco albo Flajsza właśnie tak pakowali modele. Jak dla mnie - mistrzostwo . O niebo lepsze jak gó....ne gąbki z Roco. Dobrze że chociaż wagony
pakują normalnie ale pakowanie lokomotyw im nie idzie .
Pozdrawiam.
s.
 

Podobne wątki