• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciezarowe - wstep

J

Jurek ST44

Gość
#1
Mialo cos byc w epoce PRL, ale jak to zwykle bywa ,zakupy na poczatku , byly na zasadzie - bo mi sie spodobalo .Potem rozum spotkal sie z glowa i powstal transport PKS ( na dioramce ).Pozostaly mi takie modele ciezarowek , ktore najchetniej widzial w barwach Transbudu, ewentualnie jakies TIRy, albo PKS. Zdjecia takie sobie ,ale moze cos bedzie widac . :)
 

Załączniki

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Najładniejszy według mnie jest Daf chociaż i metalowo-plastikowa Tatra MAB Mobile to ciekawy model,tyle że wymagający włożenia sporej pracy żeby Tatrę bardziej przypominać.
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#3
Tatra jest...metalowa . :)Do niektorych ciezarowek sa lusterka ,nie przyklejalem ,zeby nie zgubic ,przed nalozeniem kalkomanii .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#4
Zapowiada się ciekawie, modele proste ale dające duże możliwości wprowadzania udoskonaleń.:)
Swoją drogą ciekawe czy któryś PKS miał Dafa.?
 

Podobne wątki