• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciekawostki widziane z pociągu...

salio

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 1 0
#1
wypatrzone w krzakach z pociągu między Stróżami a Tarnowem
chodzi o ten pojazd stojący w drugim rzędzie , starszym forumowiczom wrócą wspomnienia..
DSC_0539.JPG
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
#4
TOLKMICKO.jpg
Ciekawostki widziane z pociągu.. Bardzo ciekawy temat! Ciekawostki mogą być różne, zarówno technika, jak i piękne pejzaże. Przykładem ładnego widoku z okna pociągu może być panorama Tolkmicka widziana z okna pociągu relacji Elbląg-Braniewo p. Tolkmicko, Frombork. Na tyle mi się spodobała, że postanowiłem ten motyw narysować. No, ale w temacie chyba raczej o ciekawostki techniczne chodzi... Czy może inne też? Pozdrawiam wszystkich.
 

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
#6
Wystarczy wybrać się w okolice stadionu na mecz tzw. podwyższonego ryzyka by taki pojazd zobaczyć z bliska.

ps. Temat zacny - ciekawe co współpasażerowie powiedzą zimą gdy dla lepszego ujęcia uchyli się okno :ROFL: (ja tych bez uchylnych okien unikam)!
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.625 15 0
#9
Zdjęcie zrobione z pociągu. Przez drzwi ostatniego wagonu. Może nie żadna ciekawostka, ale klimat na wskroś kolejowy. Warszawa Zachodnia 07.2016r.

1.JPG
 

Podobne wątki