• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciekawostki Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#1
Witam,
jako że otrzymuję trochę pytań co i czym a na dodatek jak robię to czy tamto, chciałbym założyć taki wątek, w którym opisałbym to co i jak robię, ale też zadał trochę pytań, a nie chcę do każdej pierdoły tworzyć osobnego wątku.

Na początek pytanie: czy ktoś z szanownych kolegów stosował taki produkt w modelarstwie?
Nie ukrywam, że polerowałem tym zmatowione plastikowe elementy makiet architektonicznych i dawało super efekt (niestety gdzieś posiałem i muszę zamówić nową):

https://domczasu.pl/akcesoria-zegarmistrzowskie/10019-pasta-polerska-do-szkielek-plastikowych.html

Być może produkt ten rozwiąże problem porysowanych okien w modelach Rietze, czy w lokomotywach.

ciekawi mnie jak ta pasta poradzi sobie z polerowaniem żywicy przezroczystej...