• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciekawe składy techniczne

gogacz

Użytkownik
Reakcje
11 1 0
#1
Witam!
Dzisiaj przy mojej stacji Warszawa Olszynka Grochowska przejechał pokazany poniżej skład. Czy wie ktoś co to jest? Przelot odbył się około godziny 15:40 na linii kolejowej nr. 7.
 

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
458 0 0
#3
Co ciekawe oprócz CHOT-1 produkcji ZNTK Stargard były improwizowane odchwaszczarki na bazie tendra i wagonu krytego lub też postawioneo na wagonie platformie ciągnika rolniczego z opryskiwaczem. CHOT-1 miały także w razie konieczności służyć do dezaktywacji bojowych środków chemicznych.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#6
To ten skład jest do odkwaszania czy do odkwaszczania torów?
Z kwasem i kwaszeniem to raczej nie ma nic wspólnego. A co to jest "odkwaszczanie" to nie wiem, ale za to wiem, że jest to skład do odchwaszczania, czyli do usuwania chwastów, jeśli ktoś nie rozumie słowa "odchwaszczanie".
 
OP
OP
gogacz
Reakcje
11 1 0
#7
Z kwasem i kwaszeniem to raczej nie ma nic wspólnego. A co to jest "odkwaszczanie" to nie wiem, ale za to wiem, że jest to skład do odchwaszczania, czyli do usuwania chwastów, jeśli ktoś nie rozumie słowa "odchwaszczanie".
Ale ja wiem co to jest odkwaszczanie... Po prostu - usuwanie kwastów, czyli jak p. Andrzej napisał odchwaszczanie
Mój błąd...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 14
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 330
Koleje w Polsce 1
Koleje w Polsce 3

Podobne wątki