• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wleń - wystawa fotograficzna "Koleją z Jeleniej Góry do Lwówka Śląskiego" - 25 maja - 29 lipca 2018

Danzig

Ostrzeżony
Reakcje
372 2 1
#1
Dzień dobry. Znalazłem coś takiego:

http://wlen.pl/wiadomosci/1/wiadomo...na_poswiecona_kolei_doliny_bobru_przyjedzie_d

Jest to link do bardzo ciekawej wystawy fotograficznej w teście budowa linii kolejowej w dolinie Bobry. Myślę że jest tu wielu fanów kolei dolnośląskich więc może ktoś z radością się wybierze. Podobno będzie mnóstwo dotąd nigdzie nie prezentowanych materiałów. Pozdrawiam serdecznie. Paweł
 

OLF

Znany użytkownik
Reakcje
1.251 32 10
#2
Zdecydowanie polecam - odwiedziłem ją w muzeum w Jeleniej Górze. Świetne reprodukcje pokazujące wykorzystanie sieci wąskotorowej przy budowie tej wielkości
 
OP
OP
Danzig

Danzig

Ostrzeżony
Reakcje
372 2 1
#3
O super! Dzięki za feedback. Ja na pewno się wybiorę jak tylko będę miał wolne. Pozdrawiam
 

Podobne wątki