• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
To rzeczywiście niewiele zostało Ci w skali 1:87. Natomiast patrząc na tą gablotkę, to same rarytasy. (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Taki Fiat zawitał do mnie. Na model czekałem z niecierpliwością i zapowiadał się świetnie, jednak jak już doszedł czuję pewien niedosyt. Nie wiem jeszcze czy będę cos przy nim robił czy puszczę go dalej, więc chwilowo nawet bez doklejonych lusterek.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Widzisz sam nie wiem.:confused: Jestem juz przyzwyczajony do innej jakości w skali 1/43 i być może doszukuje się tu czegoś. Fakt że im bardziej na niego patrzę tym bardziej zaczyna mi się podobać a jakby mu dać ładunek i jakąś patynę to zapewne by mi przypadł całkiem do gustu.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Nie samym Pekaesem człowiek żyje. Sorry, ale nawet gdyby Brekina zrobiła taki ciągnik to bym nie robił z niego Pekaesa. Raz nie moja bajka bo wolę późniejsze samochody z tej firmy a dwa zwyczajnie ten Fiat w postaci ciągnika mi się nie podoba.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Zaj....ty jest ten fiat! Sam model jak i konfiguracja. Szkoda, że takie "monstra" chyba nigdy u nas nie jeździły. Ale by na to buraków naładował... :ROFL::ROFL::ROFL:
 

Podobne wątki