• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Fakt ta naczepa naprawdę nieźle im wyszła, z resztą AWM w temacie naczep zawsze nieźle sobie radził, a nawet nieraz przewyższał Herpę. Świetnie do niej pasuje trzyosiowa torpeda.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Dzisiaj @Mafo pokazał zdjęcia swoich modeli z wystawy w Szczecinie. Było tam kilka ex-moich Volvo w malowaniu Pekaesu. To przypomniało mi ile kiedyś tego wszystkiego miałem i przypomniało o modelach, które już dawno zapomniałem. Pełne gabloty wszelakiej maści modeli w 1/87, kupowałem hurtowo jak leci. Kto jeszcze pamięta aukcje u Ni-Hawka.:D Teraz została ta garstka, do tego kilka osobówek stojących już tylko na dwóch ostatnich dioramach, których zresztą też miałem mnóstwo i kilka egzemplarzy do zrobienia schowanych gdzieś w pudełku.
1 002.JPG
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Pamiętam Ni-Hawka, pewnego razu allegro go zbanowało i otworzył portal na swoje potrzeby. Bardzo miły człowiek.
Z dawnych czasów pamiętam jak robiłeś dioramy niemal hurtowo :)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Jak dla mnie ta skala oferuje największą różnorodność wyboru typu, kabin, podwozi, przyczep, naczep itp.
Inne skale chyba nie mają takiego wyboru. Aukcje Ni-Hawka chyba znam ,mam nawet stare zdjęcia z tych aukcji, chociaż ja wtedy uznawałem tylko skale 1-24 . Nawet ja posiadam jednego Jelcza z twojego warsztatu :) Nie widzę żadnego Willi Betza :ROFL:
 

Podobne wątki