• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Bardzo fajne delikatne zmiany . Bardzo mi się spodobał po tych urealnieniach . Jeszcze mógłbyś w tym starszym modelu walnąć zderzak na czarno żeby bardziej deltowo wyglądał .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Fajnie znowu widzieć Twoje wypociny i mam nadzieję, że znowu będziesz nas zasypywał modelami, które ściągają szczękę do poziomu podłogi. Volvo eleganckie, tylko mu sitko w zbiorniku uszczelnij, bo paliwem rzyga. :LOL:
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Świetnie wyszło! Nie myślałeś by pomalować też szyberdach na czarno oraz pomalować zderzaki w obu Volvach ciemnym szarym, mniej-więcej takim jak na błotnikach tylnych?
 
Reakcje
0 0 0
Ojojoj, trzeba jeszcze duzo cwiczyc zeby ci dorównac w waloryzacjach. Korepetycji nie dajesz czasem ? W manku powalaja mnie weze powietrzne. Sam je robiles? Klasa !!!!(y)
 

Podobne wątki