• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#3
Temat trochę zapomniany, tak jak i cały temat pojazdów.Ostatnio wiecej czasu poświęcam lokomotywom, ale kto wie może niebawem ruszę z dalszymi pojazdami z mojej fikcyjnej firmy.:D
 

Pumba

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
No ja też, za niedługo może, ruszę z grubej rury z tematem firmy, tylko muszę, budżet podreperować, bo ostatnio dużo wydatków było... :D Ale, pokazać coś, byś mógł, bo chętnie pooglądam twoje autka... :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#5
No i piękne ciężarówki z PRL-u pokazujesz. Obydwa dźwigi to rewelacja. Steyr z PEKAES-u też świetny. Piękne klimaty z mojego dzieciństwa.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#6
PKS rewelacja, szczęka opadłą mi na podłogę. Uwielbiam 91, jedna z najlepszych ciężarówek i jeszcze można je w pracy spotkać na budowach i na wyspiskach śmieci, przynajmniej w Szczecinie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#8
Jelcz klasa wygląda jakby już kończył służbę w Pks-ie, świetna ta zimowa osłona.
Lubię patrzeć na twoje modele, są bardzo realistyczne i dopracowane.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#9
Bardzo fajny pomysł z tą osłoną na zimę. Świetnie wygląda ten Jelonek. Maz też fajny. Czyżby mu się skręcały koła?
 
M

Maverick

Gość
#11
No i zaczęło się podnoszenie ciśnienia:mad: przez Irokeza.;)
Pomysł z tą osłoną na przodzie Jelcza po prostu REWELKA !!
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#12
Jak znam Irokeza to nie jest ostatnie słowo w ,,bajerowaniu,, tego Jelcza,osłona termiczna na przodzie naprawdę super-real.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#13
Piotr - już ci mówiłem, że ta osłona całkiem spoko wygląda i mi się podoba. Też się za taką kiedyś zabiorę, ale chyba jak się ochłodzi i materiał testował będę inny.
Jakiegoś innego Jelcza być wrzucił.
pozdr.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#15
Świetne modele i genialnie zwaloryzowane. Wyglądają tak, jakby na chwilę właśnie zjechały z trasy, tak na przerwę. Gratuluję wykonania.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#17
Niebieski to nie Kamaz, tylko Maz.Jedenego i drugiego możesz zapewne jeszcze nabyć u Flotomy.Oba to produkt zza wschodniej granicy.Żywica oraz blachy fototrawione.;)
 
M

Maverick

Gość
#19
Wszystkie trzy zestawy chciałbym mieć w swojej kolekcji mimo, że nie przepadam za "hamerykańskimi" pojazdami to te są piękne a jeszcze piękniej zwaloryzowane.(y)

... bom w autach mało obyty.;)
To zapraszamy do śledzenia tego działu a raz-dwa będziesz obyty a może nawet i "zarazisz" się i tą pasją samochodową bo w końcu to ta sama skala, i jak ulał pasuje do kolejek. :)
 

Podobne wątki