• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.295 2 0
Zestaw dopieszczony rożnymi drobnymi szczegółami wygląda rewelacyjnie .Kolega Brodagaz ma racje beczki to chyba najbardziej zadbane ciężarówki na naszych drogach.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Piotrek, model jak zawsze fajnie utytany :) w szczególności ta góra cysterny i zrobiłeś środek kabiny za co masz ode mnie dużego plusa (y). Jedyne co mi nie pasuje to PCC Autochem Rokita raczej nie wozi benzyny, a nawet jeśli Twoja ma wieź tą benzynę to tablica NR 8 ADR czarno-biała) jest jako "żrące" więc nie pasi troszku do benzyny ;) to tylko tak na marginesie.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Do pełni szczęścia brakuje tablic rej., które w oryginale ma #265 i zmazania halogenów z blendy. Z tego co pamiętam nie ma też "L" na grillu, ale ten dodatek akurat fajnie wygląda.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
No ładnie...ja obserwuję, oglądam, podpatruję...może w święta zabiorę się za swoją bo widzę ,że jeszcze jest szansa się przebić...
założymy se,może później nowy temat - Techem wariacje i każdy swoje wypociny wrzuci...byłoby to ciekawe.
Piotr - podest to dobry pomysł i ładnie wyszło.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Sokół z Michałem? A nie Marysią Starostą? :D Ogólnie fajna przeróbka. Dopracowane detale, lekkie brudzenie. Jest dobrze. Teraz tylko tablice rejestracyjne i na podbój A4 ;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Mimo, że już widziałem ten model u innych kolegów to w twoim wykonaniu wygląda rewelacyjnie i żaden z tamtych nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten pokazany przez Ciebie. Dla mnie jesteś mistrzem w "waloryzowaniu" i "brudzyńgu" modeli samochodów. A te skręcone koła to już u Ciebie chyba nałóg :D Dla mnie bomba. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Mi się podoba ten model po Twojej waloryzacji , aczkolwiek też mam wrażenie że nie powinien być tak brudny . Jak napisał Szifo , beczki na drogach zawsze są czyste . Czasami mam wrażenie że modele robisz totalnie z głowy , co w przypadku składaków jest dobre to już w temacie modeli w konkretnych malowaniach powinno byc poprzedzone przejrzeniem chociaż kilki zdjęć oryginałów . Przecież chyba w modelarstwie chodzi o to żeby w miarę możliwości odtwarzać rzeczywistość .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Kolejna fajna przeróbka tego polonika. Waloryzacja na duży plus. Podoba mi się.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Mi się podoba ten model po Twojej waloryzacji , aczkolwiek też mam wrażenie że nie powinien być tak brudny . Jak napisał Szifo , beczki na drogach zawsze są czyste . Czasami mam wrażenie że modele robisz totalnie z głowy , co w przypadku składaków jest dobre to już w temacie modeli w konkretnych malowaniach powinno byc poprzedzone przejrzeniem chociaż kilki zdjęć oryginałów . Przecież chyba w modelarstwie chodzi o to żeby w miarę możliwości odtwarzać rzeczywistość .
Tak robię modele z głowy a dlatego je tak robię bo mam swoją wizję a model ma podobać się mi tak je widzę na swojej półce.:)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Pomijając już fakt dotyczący modelu, o którym doskonale wszyscy wiemy :gwizd: Wycisnąłeś z niego ile się da, proponuje podmalować jeszcze gumy nad osiami naczepy, te takie jakby trójkąty, chyba wiesz o czym mówię. ;)
 

Podobne wątki