• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Cięcie laserem - firma

Reakcje
3 0 0
#1
Witajcie!

Nie bardzo wiem, gdzie to wrzucić.

Czy orientujecie się czy firma Asprojekt jeszcze funkcjonuje? Oferowali dużo ciekawych rzeczy ciętych laserowo i często bywali na giełdzie w Sosnowcu.

Pozdrawiam
LITE
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.126 33 1
#5
Dostał tu bana i się stąd wyniósł ...
Ale firma działa i robi coraz więcej ciekawych rzeczy. Sam często kupuję bo modele są fajne i dopracowane.
 

Inkson

Moderator
Zespół forum
BGM
Reakcje
1.404 28 0
#11
Dostał bana bo opisał tu na forum sytuacje jak go "koledzy" z forum zrobili w h...
A, że koledzy są tu wysoko to dostał bana a dyskusję usunęli. I jest cacy.
Kolego @womo jak nie wiesz za co dostał bana to nie pisz nic, a ten powód co podałeś to jest wzięty z sufitu. Owszem Sławek napisał co napisał i nie dowiemy się czy to prawda, czy nie i nie za to dostał bana. Ale napisał to w takiej formie, że dostał kilka ocen negatywnych, między innymi moja ocena też tam była. I sprawy by nie było gdyby Sławek w odwecie nie rozdawał tym osobom negatywnych ocen. W moim przypadku dał mi negatywne oceny w temacie stacji Strzyżów gdzie umieszczałem wpisy w 2015 roku, czyli dostałem od niego oceny po trzech latach. Wiesz dobrze, że rozdawanie negatywnych ocen w odwecie jest powodem do ostrzeżenia. I tyle w temacie.

klkopllkjiop.jpg
 
OP
OP
P
Reakcje
3 0 0
#12
Kolego @womo jak nie wiesz za co dostał bana to nie pisz nic, a ten powód co podałeś to jest wzięty z sufitu. Owszem Sławek napisał co napisał i nie dowiemy się czy to prawda, czy nie i nie za to dostał bana. A
Drodzy Koledzy, Firma działa, zaszłości pochowajmy. A tak przy okazji - podjazd w skali N 50 mm wysokości na 1 m długości nie będzie za stromy?
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.126 33 1
#14
Historię opisał Sławek na FTT więc nie do końca jest z sufitu, bo on się wypowiedział i przedstawił swoją historię.
Dopiero się doczytałem, że tam występuje jakiś Ingson, to Ty? Jeśli tak to przepraszam, wy wiecie jak było ...
Dla mnie koniec tej dyskusji, bo bana dostanę a interesują mnie modele Irokeza w 1:35 :)

Co do tego podjazdu w N to chyba ostro. W TT jest 25mm na metr jako najlepszy
 
OP
OP
P
Reakcje
3 0 0
#15
Historię opisał Sławek na FTT więc nie do końca jest z sufitu, bo on się wypowiedział i przedstawił swoją historię.
Dopiero się doczytałem, że tam występuje jakiś Ingson, to Ty? Jeśli tak to przepraszam, wy wiecie jak było ...
Dla mnie koniec tej dyskusji, bo bana dostanę a interesują mnie modele Irokeza w 1:35 :)

Co do tego podjazdu w N to chyba ostro. W TT jest 25mm na metr jako najlepszy
Przewiduję wariację na temat makiety "Silvretta", a tam gęsto jest:(
 

Podobne wątki