• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe Zibi76

OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#41
Witam Panie i Panowie. Nie było mnie dawno, zaprezentuję parę nowości z moich zbiorów. Większość modeli nabyłem od mojego dilera z miasta, Michała zwanym Typkiem. Będę starał się sukcesywnie prezentować kolekcję, a troszkę ostatnio tego uzbierałem. Miłego oglądania.

DAF XF 95 HERPA pierwsze zdjęcie oryginał z pudełka, 2 i 3 po małych przeróbkach.
DSC07346.JPG
DSC08171.JPG
DSC08173.JPG

[DOUBLEPOST=1425413509,1425413085][/DOUBLEPOST]
DSC08081.JPG
DSC08084.JPG
MERCEDES BENZ ACTROS FIXEMER HERPA
W tym modelu dodałem antenę, tablice TIR, papiery za szybą i szmatkę, podmalowałem troszkę tył naczepy po swojemu.
[DOUBLEPOST=1425413859][/DOUBLEPOST]MERCEDES BENZ SK HERPA
To jeden z moich ulubionych modeli ciężarowych. Tu tylko podmalowałem światła i obrysó
DSC08077.JPG
DSC08078.JPG
DSC08080.JPG
wki.
[DOUBLEPOST=1425414008][/DOUBLEPOST]W tym dziale to na razie tyle. Aut jest więcej, zostawiłem na następną prezentację.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#43
Fajnie wyglądają z tymi przeróbkami. Urealniłeś te modele. Lubię takie prezentacje.(y)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#44
To już wiem kto mnie wyprzedził z tym SKczem :D Jest w genialnej konfiguracji i chwała Ci że dorobiłeś w nim tylko drobne detale które dodały jeszcze większego uroku i urealnił te model. Daf... po takim niemieckim tuningu, chociaż podoba mi się pałąk na halogeny. A Fixemer... super malowanie które zapisało się na kartach historii. A co samego modelu średnio podoba mi się jakość wydruku dodatków, ale ogólnie okej ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#45
Dla mnie mistrzem tej prezentacji jest SK z tandemem . Piękny model . Daf bardziej podobał mi się w oryginale , chociaż sam silos fajniejszy po przeróbce .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#53
Obydwa modele ciekawe. Pierwszy ze względu na markę, bo nie często widywana w naszej skali, a drugi ze względu na konia trzyosiowego. Fajnie wymalowana ta Scania.
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#54
Black Renia super (y) szkoda że bez lusterek ale wiem że nie masz gabloty i garażują w pudełkach.
7UP aż pić się chce :D.
 
OP
OP
Zibi76

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
#60
Dziękuję za komentarze. Przedstawiam kolejne zdobycze. Miłego oglądania, pozdrawiam.
VOLVO F88 - tu podmalowałem światła, chlapacze oraz sam dorobiłem brakujące lusterka.
DSC08106.JPG
DSC08102.JPG
 

Podobne wątki