• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe Zibi76

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.922 386 20
Bardzo ciekawy model. SK-acz na trzech osiach wygląda świetnie. Jakby mu zmienić felgi na czarne to wydaje mi się, że dużo lepiej pasowałby do tego zestawu.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.406 108 2
Mam taki sam zestaw i zawsze myślałem że ktoś te chromowane koła do ciągnika dołożył a tu się okazuje oryginał :)
Fajny model, gratuluję nabytku.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
SK w trzyośce przyciąga wzrok. Jak zobaczyłem zdjęcia , nie czytając komentarzy - też pomyslałem , że ktoś mógł sie bardziej przyłożyć do konfiguracji kół w modelu. :ROFL::ROFL::ROFL: Volvo w firmowym malowaniu bardzo ciekawe. Ten napis z boku kabiny musiał budzić zazdrość na nie jednym parkingu...
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Fajne lwice, pamiętam dobrze czasy jak takie volva były szczytem luksusu, wypada też pochwalić Twoje smaczki w postaci podpicowanych felg i
zaznaczonych migaczy, co naprawdę dodaje uroku tym modelom.
 

Podobne wątki