• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Szczypior6192

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#44
Super polonik. Sam kiedyś chciałem zrobić Regeste ale jak zwykle barierę stanowią białe kalkomanie. Jedno czego można się czepić to lusterka. Po pierwsze te lusterka są od 105, ale jeśli masz tylko takie i chcesz żeby były podobne do Daf'oskich to te małe powinny być na dole. Ale to taki malutki detal. Ogólne wrażenie jest super. Tak samo jak Actros do dłużycy. bardzo fajny pomysł, i genialne wykonanie jak zwykle u Ciebie ;) Trzymaj tak dalej, bo jest czym cieszyć oczy :)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#46
Fajna ta Regesta. Przyznam się ,że mam zrobione kalki na dwa zestawy. Jeden bedzie to Renault z megą , drugi Daf 105 z megą , ale biała plandeka z napisem Formpol. Mam nadzieje , że wyjdą tak samo udanie jak Twój model.
 

Podobne wątki