• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe Simon'a

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#1
Zakładam temat za kolegę Simona, który cały czas skoszarowany ma mało czasu.
Dziś dotarł do mnie jego kolejny Trost.Jest to zdecydowanie najlepszy model jaki się ukazał w tych barwach.
Fotki z lusterkami zaprezentuje już osobiście Szymon jak model dotrze do niego(chociaż nie wiem czy go sobie nie zostawię:D)

SAM_1089.jpg
SAM_1090.jpg
SAM_1091.jpg
SAM_1092.jpg
SAM_1093.jpg
SAM_1095.jpg
SAM_1094.jpg
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#8
Kolejny Trost, bardzo ładny - można go śmiało porównać do kiedyś wypuszczonego WB z BDF(był taki killer) . Ciekaw jestem czy ktoś ma wszystkie Trosty, bo chyba już powinno się odliczyć jakieś 7 sztuk.
 

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Witam Panowie. Tak jak Irokez pisał mój czas i dostęp do fotografowania modeli jest dość utrudniony dlatego też bardzo dziękuje Piotrowi że mógł wam pokazać mój nowy nabytek. Ciesze się że podoba się wam ja również jestem nim zachwycony.

Ciekaw jestem czy ktoś ma wszystkie Trosty, bo chyba już powinno się odliczyć jakieś 7 sztuk.
Szczerze mówiąc ja posiadam wszystkie Trosty jakie się pojawiły lecz nie mam czasu ich sfotografować. Mam jednak cichą nadzieje że w ciągu 2-3 tygodniu uda mi się pojechać do domu zrobić zdjęcia i od razu wstawię je tutaj. :) Tymczasem dzięki za miłe opinie.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#13
No no jest ładny. Tylko nie wiem czy nie poszli za daleko i się nie rozpędzili z odblaskami na przyczepie. Bo chyba powinny byc na burtach, albo elementach samej przyczepy a nie na plandece.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#16
Pewnie działają jako podwykonawcy DHL . Model elegancki , bardzo podoba mi się ta naczepa . Mało jest tego typu sprzętu w naszej skali .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#17
Trost-y wyglądają bardzo ładnie, ciężki model do zdobycia gratuluje... a napis z tyłu na naczepie "PIPE-LIFE" ...całe życie wkoło jednego :LOL:.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#18
Trosty bardzo ciekawe. Od przodu ten Man prezentuje się bardzo fajnie. Podoba się.
 

Podobne wątki