• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Sławek13

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.785 0 0
nie przemawia do mnie ta fotografia bo wygląda jak foto montaż, jeśli uwzględnić samą fizykę i jakie siły działają na taką zabudowę to rozwiązanie jest bez sensu , najczesciej na zabudowie są wyciągarki o uciągu ponad 25 ton każda do tego widelec i podpory i to wszystko gryzie się z zabudową hakowca, ale kto ludziom zabroni :):);)
Druga opcja i to bardziej do mnie przemawia jest to foto reklamowe zabudowy , tak się producent chwali możliwościami jakie zabudowy robi. Co ciekawe jest tylko jedna taka fotka ;)
@Brodagaz i @Sławek13 paczcie Pany
1575795545412471954.jpg
 
OP
OP
Sławek13

Sławek13

Znany użytkownik
Reakcje
728 0 0
@Kot Prezesa jesteś kolejną osobą dziś z tym Holownikiem :D cieszy mnie, że mogę na Was liczyć jeśli chodzi o takie nowinki.
Gryzę się z tym tematem, jednak ta nowa Scania z noskiem nie do końca mi podchodzi. Niewykluczone, że zrobię taką ale na starszej budzie.
fda947244fbe06d1573e8f44cd905c4a.jpg

Ogólnie jest już nawet w kolejce marzeń :) razem z kilkoma innymi nietypowymi, np. taka zakładana na zwykły ciągnik siodłowy.
f9567a0477567612a2b4f87a1feb6bdd.jpg
 

Podobne wątki