• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Cześć Wszystkim ;) Nie będę się rozpisywał co i jak ale każdy wie jak bardzo cierpimy na brak czasu dla 87 :) więc na szybko.

MB Actros Stream Space 4x2 + kontener
C0094.JPG
C0095.JPG
C0096.JPG
C0097.JPG


RENAULT MAGNUM 08 4x2
(długo poszukiwany model... i udało się go zdobyć)
C0098.JPG
C0099.JPG
C0100.JPG
C0101.JPG


DAF XF SSC Euro 6 4x2
C0102.JPG
C0103.JPG
C0104.JPG
C0105.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Rafał pojechałeś ostro, a nawet baaardzo ostro. Wszystkie zaprezentowane modele podobają się i to bardzo(y), pomimo iż w Dafie nie pomalowałeś wycieraczek, a i w Reni wycieraczki do poprawy.
Gdybyś miał jeszcze jedną taką Renie, to chętnie ją kupię.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Ahh te czerwoniaki :D świetne modele, ciężko wybrać faworyta :p choć chyba brzydal mi się najbardziej podoba (y)(y)
Tam w Dafie z boku obrys to jak by się świecił :D czyżby PADO coś majstrował? :ROFL::ROFL::D
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Wszystkie 3 modele genialne :) DAF ma świetne kalki.Najbardziej do gustu z kontenerem przypadł mi Mercedes,rewelacyjnie wykonany dużo uroku dodają biało czerwone pasy na zderzaku :)
 
Reakcje
10.674 67 1
Czerwono to widzę :D Dla faworytem tej prezentacji jest magnumka . Idealnie się prezentuje w tym kolorze . Daf też się fajnie prezentuje , ale chyba z tym czerwonym grilem już za czerwono jest . Actros ma bardzo fajnie zrobiony zderzak .
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dzięki (y).
...w Dafie nie pomalowałeś wycieraczek, a i w Reni wycieraczki do poprawy.
Gdybyś miał jeszcze jedną taką Renie, to chętnie ją kupię.
Faktycznie w RENACIE wycieraczki sa do poprawy ale tak wyszła z firmowego pudełka :rolleyes:. Miałem taki model na sprzedaż ale czerwono niebieski ale ma już nowego właściciela.
Tam w Dafie z boku obrys to jak by się świecił :D czyżby PADO coś majstrował? :ROFL::ROFL::D
:D nie nikt nic nie dłubał poza mną to tylko kalki z TL-Decal nałożone.
Patrząc na magnumke od razu mam przed oczami piękny zestaw z firmy Piotrkowski, nie myślałeś nad konwersją? :)
Wiesz co nie wiem o jakiego przewoźnika Ci chodzi, ale staram się trzymać swoich czerwoniaków :podstepny:, fakt - czasami mi to nie wychodzi i daję się skusić na coś innego.
A jednak coś "wystrugałeś"...Znów na czerwono, ale tu nie może być inaczej - zestawy ciekawe ale chyba jeszcze nie wszystkie ukończone na "tip-top", co?
Tak jak piszesz Piotr, z tym struganiem to wiesz jak jest (brak czasu) a co do wykończenia to też masz rację że trzeba przy nich posiedzieć i dopieścić ale są też ważniejsi do pieszczenia i trzeba o nich dbać ;).

VOLVO FH16 GL 8x4 HOLOWNIK (zabudowa EMPL)
C0106.JPG
C0107.JPG
C0108.JPG
C0109.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Jak już wspomniałem w moim temacie: http://forum.modelarstwo.info/threads/czerwone-gabaryty-rysa13.16577/page-16 ...zupełnie przez przypadek trafiłem w klimat USA i tak już poszło do przodu tymi "Stanami". Model był początkowo czerwony ze standardowym sliper-em i na zwykłym oryginalnym podwoziu. Ja postanowiłem zmienić sliper i ramę które pochodzą z innego modelu Herpy USA. Trzeba było troszku przyciąć, szlifnąć oraz przede wszystkim zmienić kolor i wyszło takie łoo :D.

MACK CH 613 6x4 z naczepą 2 osiową typu dry van - chłodnia 48'.

C0110.JPG
C0111.JPG
C0112.JPG
C0113.JPG
C0114.JPG

I tym o to foto poniżej chciałbym zaprosić do tematu http://forum.modelarstwo.info/threads/służby-msw-i-inne-rysa13.16640/page-12
C0115.JPG

cdn...pozdrawiam :D
 

Podobne wątki