• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#1
Witam Wszystkich Odwiedzających :). A jednak dałem się namówić aby i tu utworzyć temat swoich ciężarówek, których nie posiadam zbyt wiele. Jak wiadomo gabaryty i służby, to tam pojawiam się najczęściej ale jest i kilka modeli które będą się pojawiały w tym temacie i myślę że będzie co oglądać. Pozdrawiam i zapraszam.

SCANIA R 730 V8 "BLACK AMBER". Po lekkim tuningu :podstepny:.
C0001.JPG
C0002.JPG
C0003.JPG
C0004.JPG
C0005.JPG
C0006.JPG
C0007.JPG
C0008.JPG
C0009.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#3
Jednym słowem.... piękna. Oryginał jak i model są genialne. I bardzo fajnie wygląda z ta firmową naczepą. A teraz pytanie. Ten model oryginalnie miał ten czarny podest, nadkola w tym kolorze i tą skrzynkę na tyle? No i wydaje mi się że rury tez dodałeś sam. No i chce więcej w tym temacie :D
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#4
A teraz pytanie. Ten model oryginalnie miał ten czarny podest, nadkola w tym kolorze i tą skrzynkę na tyle? No i wydaje mi się że rury tez dodałeś sam. No i chce więcej w tym temacie :D
Scania oryginalnie jest powiedzmy szczerze że goła... nawet lusterka ma zwykłe plastikowe. Ja w niej zmieniłem/pomalowałem: lusterka lakierowane czarne, klamki, kalki na fotelach, światła/blenda, nadkola i tylna część są pomalowane lakierem zbliżonym kolorystycznie do oryginału, koła/felgi, blachę/podest dodałem i pomalowałem - ciemny grafit nie czarny ;) kalki na światła z tyłu i oczywiście jak zauważyłeś dodałem też rury wydechowe po obu stronach... HERPA po prostu puściła golasa za kosmiczną cenę o_O. Co do naczepy, to zapowiedź kolejnego modelu :gwizd:.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#6
Tak własnie mi coś nie pasowało że Herpa wydała tak bogaty model :D W takim razie jeszcze większe gratulacje szczególnie za dobór koloru. No i sporo musiałeś poświęcić na ten model bo z tego co się orientuje to tył jest od Streamline, a podest od serii T. Jedno co bym jeszcze dał to kalki przednich lamp ksenonowych, albo chociaż kierunki pomalować, i dodać tablice rejestracyjne ;) I okablowanie na tyle fajnie by wyglądało :) I wtedy model na totalnym wypasie. :)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#7
Jak to mówią - wszystko trzyma się kupy - sporo pracy włożonej dodatkowo w model wyszło na plus. Ładnie to wszystko dograłeś i jestem po wrażeniem - szacunek za całokształt.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#8
Kilka istotnych detali i model od razu wygląda inaczej. Bardzo udany tuning, można jechać na Nordic Trophy. :D
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#11
Dzięki za odwiedziny :) Scania "BA" dostanie jeszcze kilka szczegółów tablice kable, ale zastanawia mnie właśnie fakt czy są jakieś kalki na światła żeby wyglądały lepiej...
Dziś też jak to nazwał Broda "Szwedka" w delikatniejszej formie, taka zwykła ale mająca coś w sobie :)

SCANIA R 730 V8 "WISIENKA"
. :p
C0010.JPG
C0011.JPG
C0012.JPG
C0013.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#15
Pięknie wyglądają po przeróbkach. Praktycznie jak oryginały. Obydwa ciągniki mi się podobają. A ta naczepa jakoś lepiej pasuje właśnie do czerwonej.
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#16
Cześć :) Dzięki za odwiedziny i komentarze.
...ta naczepa jakoś lepiej pasuje właśnie do czerwonej.
Maciek docelowo tak miało być, posiłkowałem się tym foto:
C0014.jpg

foto ze strony: http://www.vulscania.com/scaniaR730.html

A dziś kolejna SCANIA też po tuningu :cool: była "WISIENKA" to teraz...
SCANIA R 620 V8 "TORCIK". :p
C0015.JPG
C0016.JPG
C0017.JPG
C0018.JPG


...docelowo jeździ z KEMPF-em.
C0019.JPG
C0020.JPG


...i 3 Szwedki razem :podstepny: ( co prawda nie blondynki ale też ładne :gwizd: )
C0021.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#17
Te trybale na na scanii bardzo fajnie wyszły . Razem z tym kempfem na plecach wygląda wyśmienicie . Smaczku dodają mu jeszcze felgi z piastami w kolorze i pomalowane napisy na oponach , a i jeszcze ta przednia oś bardzo ładnie dopieszczona tym kołpakiem . Szwedki we trzy słodko się prezentują .
 

Podobne wątki