• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#85
...a jaki piękny byłby w wersji strażackiej. ;)
I tu się z Tobą "Simon" zgadzam w 100% że mogli by zrobić te nowe VOLVO w wersji strażackiej i terenowej :cool:. Model Volvo naprawdę udany i polecam go wszystkim (y). Dziś model robiony na raty (brak wolnego czasu) oczywiście model w fikcyjnym malowaniu :).
MB ACTROS 4x2 RED/BLACK MATT :podstepny:
C0032.jpg
C0033.jpg
C0034.jpg
C0035.jpg

...i z doczepioną naczepą firaneczką firmy Krone na specjalne zamówienie.
C0036.jpg
C0037.jpg
C0038.jpg

... i jak to u Nas bywa pozdrowienia z trasy dla zapier.alaczy :LOL:
C0039.jpg

cdn...pozdrawiam :D
 

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
#86
No to z tym fotoradarem to już na całego poszedłeś. Piękne Volvo. Mercedes pierwsza klasa. Świetnie wygląda z tymi wszystkimi dodatkami :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#87
Pierwszy actros który mi się spodobał . Świetnie wygląda , szczególnie podobają mi się te środki lamp zrobione na czarno . Dodają mu charakteru i agresywności . Myślę że mercedes mógłby się pokusić o taka wersję która jeździła by na drogach .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#89
German Style , super efekt podobają mi się takie przeróbki , jeszcze jakbyś w wolnej chwili środek podrobił , byłby ideał.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#90
Bardzo fajny zestaw Ci wyszedł. Koń zrobiony świetnie. Te czarne elementy wyglądają kapitalnie przy czerwieni karoserii. Naczepa też fajnie się spasowała, no i wykończona tak jak należy. Gratuluję wykonania. (y)
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#92
Rewelacyjny zestaw Ci wyszedł. Gratuluje pomysłu. Niby nic szczególnego - bo bez żadnych oznaczeń firmowych - a jednak budzi zainteresowanie. Chętnie bym coś takiego przygarnął.
 

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#98
I tu się z Tobą "Simon" zgadzam w 100% że mogli by zrobić te nowe VOLVO w wersji strażackiej i terenowej :cool:. Model Volvo naprawdę udany i polecam go wszystkim (y).
Niebawem chce go pokazać w strażackiej wersji. ;) A co do Mercedesa to po prostu miażdży. Kolorystyka jest świetna. Zazdroszczę Ci tego modelu. :)
 

Podobne wątki