• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.405 108 2
#62
Głupio wyszło ale Volvo najfajniej wygląda.
A o gościu z allegro to jakieś legendy są :ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:, jest co najmniej 5 lub 6 co mają taki nick: l...a także pozdrawiam
Amigos.:):):):)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#66
Super wyszło to zdjęcie w grupie (y) .Powiem że Volvo faworyt numer jeden ,następnie Man , Mercedes i Scania .;)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#72
No to musiałeś cosik przegapić , bo u mnie stoi taka .
Bartek nie mów mi że masz takową CZERWONĄ Renatę HERPA 155199 o_O
Nie mówisz chyba o Renault Range? ...Szkoda tylko że Scanie nie jest w Topline to było by to porównanie najwyższych kabin :D
Nie no chodzi mi o tą Renię http://www.herpa.de/pics/155199.jpg ale czerwoną :) A jeśli chodzi o modele Euro 6 nie było to porównanie najwyższych kabin bo MB Actros nie jest w najwyższej kabinie ;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.918 386 20
#74
Pięknie wygląda ten zestaw i chyba lepiej niż z Kempfem. Podoba mi się. Chyba będę i ja musiał pomyśleć o jakimś zestawie z tym nowym Volvem.
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#75
Cóż, faktycznie czas idzie do przodu. Trudno za nim nadążyć. Jedno jest pewne Volvo wygląda fantastycznie. Szkoda, że nie możemy się jako kraj poszczycić żadnym nowym modelem ciężarówki. Kiedyś miałem nadzieję, że Zasada uratuje Jelcza - ale stało się jasne że nie taki miał plan. Szkoda. Uderzyłem w nostalgiczne tony.
Nie pozostaje nic innego jak zakupić nowe Volvo.
 
L

LUKASZ 87

Gość
#76
Z firanką mu idealnie , dostałem ślinotoku na widok tych 4 "czerwońców" zakupy idealne
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#78
Witam ;) dawno tu nic się nie działo więc pora odświeżyć :podstepny:. Na początek nowa dostawa więc i małe porównanie:
VOLVO FH 16 Globetrotter oraz XL
C0027.jpg
C0028.jpg
C0029.jpg
C0030.jpg
C0031.jpg


cdn...pozdrawiam :D
 

Podobne wątki