1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Ciężarowe RYSA13

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika RYSA13, 7 Marca 2014.

1. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Cześć Wszystkim ;) Nie będę się rozpisywał co i jak ale każdy wie jak bardzo cierpimy na brak czasu dla 87 :) więc na szybko.

MB Actros Stream Space 4x2 + kontener
    C0094.JPG C0095.JPG C0096.JPG C0097.JPG

RENAULT MAGNUM 08 4x2
    (długo poszukiwany model... i udało się go zdobyć)
    C0098.JPG C0099.JPG C0100.JPG C0101.JPG

DAF XF SSC Euro 6 4x2
    C0102.JPG C0103.JPG C0104.JPG C0105.JPG

cdn...pozdrawiam :D

• Super! Super! x 18

2. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Rafał pojechałeś ostro, a nawet baaardzo ostro. Wszystkie zaprezentowane modele podobają się i to bardzo(y), pomimo iż w Dafie nie pomalowałeś wycieraczek, a i w Reni wycieraczki do poprawy.
    Gdybyś miał jeszcze jedną taką Renie, to chętnie ją kupię.

• Doceniam Doceniam x 1
  3. UniQue

UniQue Aktywny użytkownik

Ahh te czerwoniaki :D świetne modele, ciężko wybrać faworyta :p choć chyba brzydal mi się najbardziej podoba (y)(y)
    Tam w Dafie z boku obrys to jak by się świecił :D czyżby PADO coś majstrował? :ROFL::ROFL::D

• Doceniam Doceniam x 1
  4. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Patrząc na magnumke od razu mam przed oczami piękny zestaw z firmy Piotrkowski, nie myślałeś nad konwersją? :)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Daf jest świetny, w Actrosie bardzo podoba mi się pomysł ze zderzakiem.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Wszystkie 3 modele genialne :) DAF ma świetne kalki.Najbardziej do gustu z kontenerem przypadł mi Mercedes,rewelacyjnie wykonany dużo uroku dodają biało czerwone pasy na zderzaku :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Super modele Rafa jak już koledzy wyżej napisali wszystkie piękne trudno wybrać faworyta.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. piter_wxc

piter_wxc Znany użytkownik

A jednak coś "wystrugałeś"...Znów na czerwono, ale tu nie może być inaczej - zestawy ciekawe ale chyba jeszcze nie wszystkie ukończone na "tip-top", co?

• Doceniam Doceniam x 1
  9. DamLen

DamLen Znany użytkownik

U Ciebie jak zawsze z pomysłem i mnóstwem czerwieni. Daf i Actros bardzo mi się podobają.

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Czerwono to widzę :D Dla faworytem tej prezentacji jest magnumka . Idealnie się prezentuje w tym kolorze . Daf też się fajnie prezentuje , ale chyba z tym czerwonym grilem już za czerwono jest . Actros ma bardzo fajnie zrobiony zderzak .

• Doceniam Doceniam x 1
  11. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Pokaz bardzo interesujący ,numerem jeden dla mnie jest Mercedes Actros(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolekcja "czerwoniaków" rośnie w siłę. Co jeden to lepszy i ładniejszy. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Dzięki (y).
    Faktycznie w RENACIE wycieraczki sa do poprawy ale tak wyszła z firmowego pudełka :rolleyes:. Miałem taki model na sprzedaż ale czerwono niebieski ale ma już nowego właściciela.
    :D nie nikt nic nie dłubał poza mną to tylko kalki z TL-Decal nałożone.
    Wiesz co nie wiem o jakiego przewoźnika Ci chodzi, ale staram się trzymać swoich czerwoniaków :podstepny:, fakt - czasami mi to nie wychodzi i daję się skusić na coś innego.
    Tak jak piszesz Piotr, z tym struganiem to wiesz jak jest (brak czasu) a co do wykończenia to też masz rację że trzeba przy nich posiedzieć i dopieścić ale są też ważniejsi do pieszczenia i trzeba o nich dbać ;).

VOLVO FH16 GL 8x4 HOLOWNIK (zabudowa EMPL)
    C0106.JPG C0107.JPG C0108.JPG C0109.JPG

• Super! Super! x 17
  14. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Bardzo ciekawy holownik Volvo :) świetne wykonanie i duża ilość fajnych detali.Biały kolor pasuje tej miniaturce.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Kolejny świetny model w tym temacie. (y) Co do Magnumki, miałem na myśli firmę Piotrowski, małe przejęzyczenie :gwizd:
    © KubaTruck / truck-spotters.eu
    untitled.JPG

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Volvo ciekawe, ale to jakaś odmiana od "czerwoniaków"? No chyba, że te czerwone oznaczenia weźmiemy jako dominujący kolor. ;)

• Śmieszny Śmieszny x 1
  17. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Nie czerwony , a też ładny :D Podoba mi się ten holownik . Fajnie że dałeś te lampy na czarno .

• Doceniam Doceniam x 1
  18. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Jakże genialna i prosta przeróbka. Volvo Świetnie wpisuje się pod tą zabudowę, szkoda, że Herpa nas jeszcze takim czymś nie uraczyła.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  19. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Holownik byłby idealny gdyby nie ten bizon na boku zabudowy.Świetna kabina z tymi pasami na zderzaku.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Jak już wspomniałem w moim temacie: http://forum.modelarstwo.info/threads/czerwone-gabaryty-rysa13.16577/page-16 ...zupełnie przez przypadek trafiłem w klimat USA i tak już poszło do przodu tymi "Stanami". Model był początkowo czerwony ze standardowym sliper-em i na zwykłym oryginalnym podwoziu. Ja postanowiłem zmienić sliper i ramę które pochodzą z innego modelu Herpy USA. Trzeba było troszku przyciąć, szlifnąć oraz przede wszystkim zmienić kolor i wyszło takie łoo :D.

MACK CH 613 6x4 z naczepą 2 osiową typu dry van - chłodnia 48'.

C0110.JPG C0111.JPG C0112.JPG C0113.JPG C0114.JPG
    I tym o to foto poniżej chciałbym zaprosić do tematu http://forum.modelarstwo.info/threads/służby-msw-i-inne-rysa13.16640/page-12
    C0115.JPG

• Super! Super! x 14

Udostępnij