• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Actros "bida edyszysz" kal dla mnie jest genialny. Multum tego i nas na drogach. To samo liczy się Dafa Limited. Tyle się zbieram do zrobienia takiego modelu, że szkoda gadać ;) Co do czerwonej floty Man prezentuje się fajnie, a Scania jest niestety za czerwona. Dodaj może jakieś halogeny to się to przełamie, i odblaski na naczepę. ;)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Cześć Wszystkim, dziś na szybko przy byle jakiej pogodzie Polonik (nowość od Herpy) dostępny u "Naszego Dealer-a" Pawła z toysandmodels (y). Osobiście mogę polecić model pomimo iż jest po części fikcyjny ale jak widać bardzo ładny :D. Model zostanie jeszcze delikatnie podrasowany w swoim czasie ;). Sorki za jakość fotek ale ta pogoda :X3:.
VOLVO FH GL Euro 6 4x2 Delta Trans PL
C0079.jpg
C0080.jpg
C0081.jpg
C0082.jpg
C0083.jpg
C0084.jpg
C0085.jpg
C0086.jpg
C0087.jpg
C0088.jpg

cdn...pozdrawiam :D
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Podoba mi się ten model nawet pomimo tego, że jest fikcyjny (jak chyba większość herpowskich). Właśnie czekam na mojego, bo już jedzie.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
E tam, fikcyjny czy realny to ma mniejsze znaczenie. Ważne, że Polonik(y) Szkoda tylko, że Herpa za taką kasę nie poczuwa się do tego aby tył tej naczepy wyglądał trochę inaczej:(
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Cieszy fakt że w Dietenhofen ktoś chyba przez przypadek wpadnie na pomysł wyprodukowania polonika (ostatnio coraz częściej). Boli fakt, że z małych niezgodności np w malowaniu ostatnio coraz częściej popełniane są coraz większe błędy na przykład w rozmiarze kabiny, czy tak jak tutaj całej konfiguracji. Podsumowując, FH chyba ma imitować FM. Ale myślę że to i tak model wart posiadania dla kolekcjonerów.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ostatnio napisałem do Delty zapytanie, czy faktycznie posiadają nowe FH w takiej konfiguracji jak z modelu. Odpowiedzieli mi, że Herpa nie produkuje Volva FM, które jest najczęściej używane pod takimi naczepami, więc FH jest jakby w zastępstwie. Cóż, pozostaje chyba się tylko cieszyć, że mamy kolejnego polonika. Sam model nie jest zły. :)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Ależ jakość nadruku na ciągniku to jest bieda... Gdzie te lata, gdy tampodruk na Albedo był taki, że można było bez lupy czytać...
Poza tym przepiękny model, doskonała konfiguracja, mimo, że nie identyczna jak w rzeczywistości. Będę musiał zapolować :D
 
Reakcje
10.675 67 1
Model bardzo elegancki . Jak go pierwszy raz zobaczyłem to wydała mi się kicha bo w prospekcie był czarny zderzak , a tutaj mamy szary . Trochę mi się to nie zgrało , ale okazuje się że akurat ten element jest w 100% zgodny z oryginałem .
 

Podobne wątki