• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe RYSA13

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Tak myślałem że ten model przytoczysz. Niby racja, ale to przerabiany silos, który jak dla mnie jest za duży na cysterne. No i to dość stary produkt. A w tym wypadku już chyba wole tego Feldbindera, bo jest całkiem ładnie zrobiony.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Orzesz , to ja jeszcze ze swoją się wstrzymam z przeróbką bo na razie ciężko mi będzie przeskoczyć twój zestaw - fajnie wyszło.Dobra robota.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.403 108 2
Rafał na razie Twoja jest najlepiej dopracowana ze wszystkich pokazanych na forum , czekam dalej i się zastanawiam czy swoją rzeźbić czy sobie odpuścić , swoją drogą jakby każdy swoją Scanie zabrał do Poznania była by fajna fotka grupowa .;)
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dzięki Wszystkim za miłe słowo, Marcin popieram to co napisałeś i faktycznie można by zabrać (każdy) swoją Scanię PCC do Poznania i zrobić fotkę (y), będzie przyjemnie to wyglądało :D

A korzystając z okazji oczywiście naszej forumowej Koleżance Paulinie :D i Wszystkim Panią w tym szczególnym dniu (08.03) myślę że Wszyscy Koledzy się dołączą życzymy Najlepszego ...Wasze zdrowie Nasze Panie :).
 
OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dziś na szybko (a ogólnie to mam urwanie ... i brak wolnego czasu) więc sorka :(.
MAN TGX Euro 6 4x2 (dodane napis POLSKA oraz SZALICZEK :D) naczepa firanka KRONE.
C0071.JPG
C0072.JPG

SCANIA V8 730 Euro 6 4x2 naczepa firanka SCHMITZ.
C0073.JPG
C0074.JPG


DAF XF SSC 105 Limited Edition 4x2 naczepa puszka SCHMITZ.
C0075.JPG
C0076.JPG

MB ACTROS BIGSPACE 4x2 (taki typowy PL bidoczek) naczepa firanka KRONE.
C0077.JPG
C0078.JPG


cdn...pozdrawiam :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.791 67 1
Mi się spodobał daf bardzo , lubię te limitowane naklejki :D O dziwo podoba mi sie jeszcze actros . Typowy bywalec parkingów i dróg . Man ma fajne dodatki , a scania jak dla mnie za czerwona :D
 

Podobne wątki