1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Ciężarowe RYSA13

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika RYSA13, 7 Marca 2014.

1. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Witam Wszystkich Odwiedzających :). A jednak dałem się namówić aby i tu utworzyć temat swoich ciężarówek, których nie posiadam zbyt wiele. Jak wiadomo gabaryty i służby, to tam pojawiam się najczęściej ale jest i kilka modeli które będą się pojawiały w tym temacie i myślę że będzie co oglądać. Pozdrawiam i zapraszam.

SCANIA R 730 V8 "BLACK AMBER". Po lekkim tuningu :podstepny:.
    C0001.JPG C0002.JPG C0003.JPG C0004.JPG C0005.JPG C0006.JPG C0007.JPG C0008.JPG C0009.JPG

cdn...pozdrawiam :D

• Super! Super! x 19
    • Doceniam Doceniam x 2

2. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Piękna Scania ,super kolorek, z tymi płomieniami wygłada rewelacyjnie (y)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Niechlujna pisownia Niechlujna pisownia x 1
  3. marpama28

marpama28 Znany użytkownik

Jednym słowem.... piękna. Oryginał jak i model są genialne. I bardzo fajnie wygląda z ta firmową naczepą. A teraz pytanie. Ten model oryginalnie miał ten czarny podest, nadkola w tym kolorze i tą skrzynkę na tyle? No i wydaje mi się że rury tez dodałeś sam. No i chce więcej w tym temacie :D

• Doceniam Doceniam x 1
  4. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Scania oryginalnie jest powiedzmy szczerze że goła... nawet lusterka ma zwykłe plastikowe. Ja w niej zmieniłem/pomalowałem: lusterka lakierowane czarne, klamki, kalki na fotelach, światła/blenda, nadkola i tylna część są pomalowane lakierem zbliżonym kolorystycznie do oryginału, koła/felgi, blachę/podest dodałem i pomalowałem - ciemny grafit nie czarny ;) kalki na światła z tyłu i oczywiście jak zauważyłeś dodałem też rury wydechowe po obu stronach... HERPA po prostu puściła golasa za kosmiczną cenę o_O. Co do naczepy, to zapowiedź kolejnego modelu :gwizd:.

• Doceniam Doceniam x 3
  5. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Bardzo ładna Szwedka.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. marpama28

marpama28 Znany użytkownik

Tak własnie mi coś nie pasowało że Herpa wydała tak bogaty model :D W takim razie jeszcze większe gratulacje szczególnie za dobór koloru. No i sporo musiałeś poświęcić na ten model bo z tego co się orientuje to tył jest od Streamline, a podest od serii T. Jedno co bym jeszcze dał to kalki przednich lamp ksenonowych, albo chociaż kierunki pomalować, i dodać tablice rejestracyjne ;) I okablowanie na tyle fajnie by wyglądało :) I wtedy model na totalnym wypasie. :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. piter_wxc

piter_wxc Znany użytkownik

Jak to mówią - wszystko trzyma się kupy - sporo pracy włożonej dodatkowo w model wyszło na plus. Ładnie to wszystko dograłeś i jestem po wrażeniem - szacunek za całokształt.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Kilka istotnych detali i model od razu wygląda inaczej. Bardzo udany tuning, można jechać na Nordic Trophy. :D

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  9. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ciągnik jest rewelacyjny po Twoich przeróbkach . Ciekawe kiedy herpa wyda go jako samego konia ?

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Akronaut

Akronaut Użytkownik

Piękny model, dużo pracy. Koła skrętne - poprawiają wygląd i utrudniają rozpoznanie czy to model czy prawdziwy.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Dzięki za odwiedziny :) Scania "BA" dostanie jeszcze kilka szczegółów tablice kable, ale zastanawia mnie właśnie fakt czy są jakieś kalki na światła żeby wyglądały lepiej...
    Dziś też jak to nazwał Broda "Szwedka" w delikatniejszej formie, taka zwykła ale mająca coś w sobie :)

SCANIA R 730 V8 "WISIENKA"
    . :p
    C0010.JPG C0011.JPG C0012.JPG C0013.JPG

• Doceniam Doceniam x 4
    • Super! Super! x 3
  12. oilstat

oilstat Aktywny użytkownik

Są kalki na światła do Scanii na przód i tył. Na przód ostatnio testowałem na swojej Scanii z izzy logistics.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Piękne te Scanie, a Black Amber to już poezja.:)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. Lec Go (Bartek)

Jak ja lubię takie pojazdy z delikatnymi przeróbkami . Trafiony w mój gust w 110% .

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Pięknie wyglądają po przeróbkach. Praktycznie jak oryginały. Obydwa ciągniki mi się podobają. A ta naczepa jakoś lepiej pasuje właśnie do czerwonej.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Cześć :) Dzięki za odwiedziny i komentarze.
    Maciek docelowo tak miało być, posiłkowałem się tym foto:
    C0014.jpg
    foto ze strony: http://www.vulscania.com/scaniaR730.html

A dziś kolejna SCANIA też po tuningu :cool: była "WISIENKA" to teraz...
    SCANIA R 620 V8 "TORCIK". :p
    C0015.JPG C0016.JPG C0017.JPG C0018.JPG

...docelowo jeździ z KEMPF-em.
    C0019.JPG C0020.JPG

...i 3 Szwedki razem :podstepny: ( co prawda nie blondynki ale też ładne :gwizd: )
    C0021.JPG

• Super! Super! x 11
    • Kocham to! Kocham to! x 2
    • Doceniam Doceniam x 1
  17. Lec Go (Bartek)

Te trybale na na scanii bardzo fajnie wyszły . Razem z tym kempfem na plecach wygląda wyśmienicie . Smaczku dodają mu jeszcze felgi z piastami w kolorze i pomalowane napisy na oponach , a i jeszcze ta przednia oś bardzo ładnie dopieszczona tym kołpakiem . Szwedki we trzy słodko się prezentują .

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  18. piter_wxc

piter_wxc Znany użytkownik

Czerwono, aż wali po gałach, ale pięknie wyszło.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Świetna włoszka ze Szwecji! :D Nie przepadam za południowym typem tuningu, ale ta wygląda bardzo dobrze! :)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Co tu dużo mówić, wypas, a Kempf pasuje tu idealnie.

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij