• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Przemekk

OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
Prawie rok przerwy we wpisach, także czas uaktualnić trochę wątek. Udało mi się zrealizować cel podstawowy (7 producentów/7 różnych naczep), więc kupowanie ciężarówek mocno przyhamowało, ale nie ustało ;)
Obecnie więcej czasu poświęcam działaniom w temacie kolei, ale postaram się wrzucić i tutaj coś od czasu do czasu.

Po wielu miesiącach rozważań i prób zrobiłem ściankę do zdjęć dla moich ciężarówek. Stanęło na garażach serwisu samochodowego wydłubanych z papieru. Roboty sporo i mam wrażenie, że muszę się jeszcze trochę w temacie nauczyć, ale jako tło jest chyba w porządku. Będę wdzięczny za sugestie i uwagi.

Na zdjęciach MB Actros z kontenerami NOL zrobiony przez Herpę, no i trochę starszych modeli
z nowym tłem.

ekb-1.jpg
ekb-2.jpg
ekb-3.jpg
serwis-1.jpg
serwis-2.jpg
serwis-3.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.915 386 20
Ciekawe tło i całkiem fajnie wygląda na zdjęciach. Czy ma mankamenty? Trudno ocenić na Twoich zdjęciach, ale przy ciężarówkach wydaje się być OK.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Masz serducho za kontenery, i za odwagę.
Nie każdy kolekcjoner (w tym ja) ma czas/ochotę/umiejętności/tolerancję w rodzinie na coś więcej niż kupno modelu, nacieszenie oczu i
włożenie go do szafy/kartonu.
Tło fajne(y), spróbuj zdjęcia robić bardziej z poziomu;)
 
OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
423 0 0
Dziękuję za uwagi i komentarze. Również myślę, że tło spełnia swoją funkcję, a następne będzie miejmy nadzieję jeszcze lepsze ;)

Wczoraj udało mi się skończyć nowy zestaw. Trwało to długo, bo chciałem dobrać do firanki model ciągnika którego jeszcze nie mam. Niestety tym razem nie dałem rady rozebrać kabiny, udało mi się za to dorzucić kalki na światła (zgodnie ze znalezionymi w 1:1 samochodami użyłem ledów z Volvo FH). Poniżej Renault T Sport Racing z Firaną (Herpa):


renaultt1.jpg
renaultt2.jpg
renaultt3.jpg
renaultt4.jpg
renaultt5.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.915 386 20
Świetny zestaw zrobiłeś. Jeszcze jakby firana miała żółte antywjazdy i koła takie jak ciągnik to byłby hit. Ale i tak podoba mi się ten zestaw. (y)
 

Podobne wątki