• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Przemekk

OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#83
Cieszę się, że przypadła wam do gustu taka wersja Scanii. Mój pierwszy pomysł to było właśnie przemalowanie felg na ten ciemny brąz. Napisy na kołach to oczywiście decalprint, tyle, że położyłem pod nie płyn do kalek a na wierzch lakier, moim zdaniem matowy, ale w ferworze walki może jednak dałem półmat ;)
 
OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#84
W ramach mojego skromnego planu 7 głównych producentów ciężarówek i 7 różnych naczep, dzisiaj Iveco w malowaniu GruberLogistics. Nie wygląda to na najpopularniejszą konfigurację w firmie, ale udało mi się dogrzebać do zdjęć gdzie dwuosiowe Iveco ciągnie takie właśnie niskopodwoziowe naczepy. Z mojej dioramy prezentacyjnej na razie mam tylko deskę z kostką bauma, ale wydaje mi się, że model wygląda na niej lepiej niż na parapecie ;)
gruber1.jpg
gruber2.jpg
gruber3.jpg
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#86
IVECO spokojnie może ciągać taką naczepę przy spełnieniu kilku warunków: płaski teren, mała odległość i pusta naczepa. Jest to oczywiście moja reguła podyktowana wielką miłością do tej marki :LOL:
Jako model, wygląda bardzo dobrze w takiej konfiguracji, GRUBER to też drenaż portfela. Pomyśl nad jakąś dioramą, posiadasz fajne modele i warto je dobrze zaprezentować. Kostka to już dobry krok.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
#92
Bardzo mi się grubery podobają, jest taka moc "industrialu" w tym malowaniu, a na Iveco malowania transportów specjalistycznych naprawdę
się świetnie układają(y)
Szkoda że nie robią konfiguracji 6x4 bądź też 8x4, w realu jest ich trochę, czasami taki modelarz na e-bay wystawia własne konwersje Grubera,
i Iveco Eurotech jako "balasttrailer" naprawdę się pięknie prezentuje(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#94
Fajne Iveco, chyba najfajniejszy model jaki do tej pory wyszedł w tych barwach. Ubolewam jednak, że do tej pory Herpa nie zrobiła żadnego typowego gabarytu z tej firmy, a ich zestawy można spotkać również w PL, zazwyczaj są to jakieś niskopodwozia i inne specjalistyczne konstrukcje.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#95
Bardzo podoba mi się malowanie tej firmy. Ze względu na swój charakter, dość szybko rzuca się w oczy i kilkanaście razy miałem okazję zobaczyć modele tego przewoźnika na żywo. Dobrze , że Herpa zrobiła kolejne Iveco. Mamy mało pojazdów tej marki w naszej skali. Do tego koła, nr. taborowy i ciekawa naczepa. Idealny przepis na świetną miniaturkę. :)
 
OP
OP
Przemekk

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#96
Kontynuując wątek 7 głównych producentów ciężarówek i 7 różnych naczep, dzisiaj pozycja numer 7 (albo 8, zależy jak liczyć ;)). DAF XF 106 z Kempfem. Żywa czerwień trochę mnie niepokoiła, ale w mojej gablotce w kącie pokoju prezentuje się jak mało co.

dht-1.jpg
dht-2.jpg
dht-3.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#98
Model bardzo ciekawy i rzuca się w oczy. Najpiękniej wygląda na ostatniej fotce. (y) Jednak kawałek drogi i tło za modelem robią niesamowity klimat. Model od razu inaczej się odbiera. (y)
 

Podobne wątki