• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe oraz Tir-y Lotus102

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Bardzo ładny zestaw. Pozycja obowiązkowa jeśli ktoś zbiera modele tego przewoźnika. Ciekawe czy ktoś wie ile zostało wypuszczonych modeli w tym malowaniu..?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Bardzo fajnie wykonany model. Tył naczepy bardzo fajny, a i dwukolorowe felgi dodają mu uroku. Podoba mi się takie wykonanie. (y)
i ze światłami na belce więc narzekań nie będzie :)
Fakt, z mojej strony nie będzie Marcinie narzekań. Ważne jest to, że moje wpisy odnośnie tylnej belki czy innych braków, od czasu do czasu przyniosą efekt i znajdzie się ktoś, kto po takim wpisie sięgnie po pędzelek i podmaluje brakujące elementy albo zrobi brakujące elementy samodzielnie. A jak to się zdarzy choć raz na tysiąc wpisów to i tak warto zachęcać kolegów do modelarstwa. :)
 

Podobne wątki