• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe Marka

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
#1
Czas trochę odpocząć od kolei i pokazać ciężarówki (zbierane z myślą o wyposażeniu modułów)
Narazie w stanie surowym bez lusterek.
Na początek dwie gwiazdy.
1.2.jpg
2.1.jpg
3.1.jpg
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#3
Fajne modele pokazałeś . Pomimo tego że są już nieco wiekowe to i tak wielu się podobają , wszak to chyba ostatni "prawdziwy" ciężarowy mercedes . Pośród tych dwóch mi się bardziej cysterna podoba . Fajnie wygląda ten tłumik pod zderzakiem .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#4
SK-acze to i ja lubię, i te Twoje dwa wyglądają bardzo fajnie, szczególnie biało-czerwony z tłumikiem w zderzaku. Szkoda, że nie widać naczep, tzn. szczegółów na naczepach. ;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#6
Bardzo przyjemne modele , SK z cysterną super za tłumik pod zderzakiem i ciekawą cysternę i ciekawy unikatowy skład to Iveco .(y)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#11
Tak jak zawsze i wszędzie NG i SK najlepsze dla mnie będzie :ROFL::ROFL::ROFL: tak po ostatniej prezentacji wygrywa IVECO - świetnie się to prezentuje w takiej "bieda wersji", bez szałowego malowania i ze "starym" silosem.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#14
No... :) i od razu lepiej. Bardzo fajnie wygląda cysterna. Tą spedycję widzę pierwszy raz. Fajny zestaw Ci się trafił. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
#16
Maxy bardzo ciekawe, ale bardziej podoba mi się ta firmowa naczepa. Taką z chęcią bym przygarnął. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#18
Scanie kapitalnie się razem prezentują . Bardzo ładne malowanie , a te Panie na boku kabiny świetne . Piękne modele . Naczepa w barwach firmowy firmy schmitz też świetna , ale ja bym do tych ślicznotek podpiął naczepy które wożą kontenery co by odpowiadało temu czym naprawdę się ta firma zajmuje .
 
OP
OP
mareknyc

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
#19
Scanie kapitalnie się razem prezentują . Bardzo ładne malowanie , a te Panie na boku kabiny świetne . Piękne modele . Naczepa w barwach firmowy firmy schmitz też świetna , ale ja bym do tych ślicznotek podpiął naczepy które wożą kontenery co by odpowiadało temu czym naprawdę się ta firma zajmuje .
Całkowicie się zgadzam tylko nie posiadam jeszcze takich naczep.
 

Podobne wątki