• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

M

Maverick

Gość
#2
Witam na forum!
Mocne wejście i zacząłeś od modelu ciężarówki, który najbardziej lubię czyli DAFa 105xf SSC(y).
Pozostałe modele również bardzo fajne i zacne.
Pozdrawiam i czekam na kolejne prezentacje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#4
Taaak. Betze są świetne. Nie dość, że bardzo dokładne malowanie, to jeszcze niesamowicie wyglądają ze wszystkimi dodatkami takimi jak oznaczenia, rejestracje itp.
Szkoda, że Herpa nie wykonuje wszystkich modeli w takich wersjach. Chyba muszę wpisać niektóre Betze na listę zakupów, szczególnie te z polskimi rejestracjami.
A Magnum to też mój faworyt, bo na polskich blachach (ze Zgierza).
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#5
Nowe Betze jak to dla tej firmy bywa zrobione na dość wysokim poziomie.Najbardziej podoba mi się nowy Actros, chociaż chyba dużo czasu musi upłynąć zanim przyzwyczaję się do tych różno kolorowych Betzów.Jednak ciągnik z tej firmy powinien być niebieski.
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#6
Witam, dzięki za odwiedziny i komentarze :)

Nowe Betze jak to dla tej firmy bywa zrobione na dość wysokim poziomie.Najbardziej podoba mi się nowy Actros, chociaż chyba dużo czasu musi upłynąć zanim przyzwyczaję się do tych różno kolorowych Betzów.Jednak ciągnik z tej firmy powinien być niebieski.
Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o kolory, mi szczególnie ten srebrny jakoś nie pasuje do Betzów no ale cóż :)

Dzisiaj inna firma której malowanie bardzo mi się podoba mianowicie Wolter Koops. Póki co mam tylko dwa modele w ich barwach ale w planach są następne.

Actros MPIII



Actros11







Pozdrawiam


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#7
Nowy Actros w tym malowaniu wygląda po prostu pięknie. Wcale nie widać, że on "brzydal" :D
Podoba mi się coraz bardziej ten nowy Mercedes.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#10
Premiumka choć "zwykła" bez malowania to bardzo mi się podoba.
Jeżeli chodzi o Koops-y to "brzydala" jak go zwiecie chętnie widzałbym u siebie na półce;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#11
Betz ciekawy, choć jak widzę nie każdy jest zarejestrowany. Natomiast Premiumka wygląda świetnie. Taki typowy polski no-name przewoźnik. Po prostu piękny... :)
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#12
Witam, dzięki za odwiedziny :)

Betz ciekawy, choć jak widzę nie każdy jest zarejestrowany.
Mafo ten Betz akurat jest z czerwonego pudełka czyli "golas", te wszystkie oznaczenia na ciągniku i naczepie to już moja robota tylko tablice jeszcze nie dotarły :(

Dzisiaj kilka modeli które oznaczeń mają pod dostatkiem :)

Actros MPII z zabudową BDF



MP I Italia


MP II Italia


MP III Italia






Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze dwóch.

Pozdrawiam :)
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#13
Cześć Maciek :) akurat temat Willi Betz to mój ulubiony i chyba wszystko co możliwe już zostało o nich napisane, to muszę przyznać, że moim faworytem jest Italia MP3 z "polską" chłodnią, mógłbyś jeszcze dołożyć w prezentacji zdjęcie od przodu MP3 na pierwszym planie, tak żeby można było podziwiać ładnie wkomponowany napis "Italia" na osłonie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#14
MP II i MP III po prostu piękne. Jakbyś nie miał gdzie garażować MP II to u mnie miejsce się znajdzie. Ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań tego modelu, bo naczepa ma też polskie rejestracje. Gratuluję Ci tych Betzów.
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#15
Witam, fota na zamówienie :)


Mafo, niestety ale miejsce na Willi Betza zawsze się u mnie znajdzie, szczególnie dla takiego;).
I tak przy okazji WB niby też Italia, ale na blachach austryjackich (dziwne) nie zmienia to faktu, że jest piękny :).

Actros MPII



Pozdrawiam
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#17
Fajne modele, Scania podoba mi się bardziej tylko jak na lekko brudny pojazd koła w naczepie na mój gust za bardzo się błyszczą.
Gratuluję kolejnych ciekawych modeli.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#18
Kompletnie nie widzi mi się ten kontener na naczepie do gabarytów.Model ogólnie ze spora ilością detali, jednak bardzie podoba mi się zestaw ze Scanią.
 

kubamich1

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#19
Najbardziej podoba mi się ostatnia Scania bo ma klimacik, szkoda że nie mają te twoje modele lusterek wklejonych bo to ożywia modele bardzo mocno. Pozdro.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#20
WB jak zwykle dużo szczegółów i wygląda bardzo dobrze. Popieram Irokeza, ten kontener trochę tu nie pasuje. Natomiast Scania to już inna bajka. Model bardzo fajny, dość ciekawie przybrudzony, ale naczepa za czysta jak na taki ciągnik. Ogólnie Scania bardziej mi się podoba.
 

Podobne wątki